GündemKültür-SanatManşet Altı

Big Burn İstanbul Festivali Suma Beach’te


Big Burn İstanbul Festivali 21-23 Temmuz’da Suma Beach’te. 100 DJ’in sahne alacağı Big Burn İstanbul Festivalinde 3 gün boyunca 5 sahnede 60 saat elektronik müzik festivali deneyimi yaşanacak.


Suma Beach’te gerçekleşecek Big Burn Festivali için aralarında Dixon, Luciano, Loco Dice, Richie Hawtin, Nicole Moudaber, Nu, Acid Pauli ve Bedouin’in de yer aldığı, dünya elektronik müzik sahnesinin devleri İstanbul’a geliyor.

21-22-23 Temmuz tarihlerinde Burn enerji içeceği sponsorluğunda Suma Beach’te gerçekleşecek olan festival, katılımcılara 3 gün boyunca toplam 5 sahnede, 100 DJ ile 60 saatten fazla kesintisiz müzik ve kamp deneyimi yaşatacak.

Dünya elektronik müzik sahnesinin yıldız isimlerinden Richie Hawtin, Loco Dice, Nicole Moudaber, Dixon, Acid Pauli, Nu,Luciano ve Bedouin’in yanı sıra Argenis Brito, Dani Casarano, Felipe Valenzuela, Jeremy Olander, André Galluzzi, Anthea, Autarkic, Barnt, Boot & Tax, Isolée, Janina, Javi Redondo, Kalabrese, Lake people, Patrice Bäumel, Aex, Bu Bu, Lemurian, Nastia, subb-an, Tobi dei, Ulises, Valentino Kanzyani ve daha pek çok ünlü isim Big Burn için İstanbul’a geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir