GündemManşet

Ali Yazıcı Anadolu’da dostluk köprüleri kurmaya devam ediyor

Sarıyer’in çalışkanlığı ile tanınan başarılı ismi Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı bugüne kadar ilçe genelinde gerçekleştirdiği fakir çocukları giydirme projesini bu kez de Anadolu’nun çeşitli şehirlerinde ve köylerinde hayata geçirdi.

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

7 günlük proje kapsamında Sarıyer Belediyesi’nin tahsis ettiği araçla Çorum, Çankırı, Bayburt, Giresun, Sivas ve Tokat’ı ziyaret ederek çocukları sevindiren Muhtar Ali Yazıcı bir kez daha gönülleri fethetti.

Hayırsever vatandaşlardan topladığı yardımları ihtiyaç sahipleriyle buluşturmak üzere Muhtar Azası Faruk Etirli ile yola çıkan Yazıcı; bu kapsamda Çorum Kargı Karapürçek köyü, Çankırı Orta Salur köyü, Bayburt Kirte köyü, Giresun Şebinkarahisar Ovacık köyü, Sivas Suşehri Eski Meşe köyü ve  Tokat Niksar Şahinli köylerini ziyaret ederek hayırseverlerin yardımlarını çocuklarla buluşturdu. Daha önceden gideceği yerlerin programını tüm detaylarıyla hazırlayan ve gittiği her yerde büyük bir ilgiyle karşılaşan Yazıcı, “Çocuklarımızı tepeden tırnağa giydiriyoruz, kış gelmeden yardımlarımızı onlara ulaştırıyoruz. Çocuklar çok mutlu, biz çok mutluyuz. Hayırseverlerlerimize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir