GündemManşet

BÜYÜKDERE’DE İNTİHAR! SABANCI HOLDİNG’İN PATRONU GÜLER SABANCI’NIN EVİNDE ÇALIŞAN GÜVENLİK GÖREVLİSİ İNTİHAR ETTİ

SARİYERGAZETESİ.COM/ ÖZEL HABER

Sarıyer Büyükdere bu sabah saat 02.30 sıralarında üzücü bir intihar olayına sahne oldu. Sabancı Holding’in patronu Güler Sabancı’nın Büyükdere’deki malikanesinde güvenlik görevlisi olarak çalışan Mehmet Onur Kadıoğlu görev yaptığı sırada bilinmeyen bir nedenle intihar etti.  Trabzon Tonya ilçesi Ortamahalle’den olduğu öğrenilen Onur Kadıoğlu, yaklaşık 7 aydan beri Sabancı Holding’de güvenlik görevlisi olarak çalışıyordu.

SABANCI’NIN EVİNİ KORUYORDU

Büyükdere’de Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı’nın konutunda güvenlik görevlisi olan Mehmet Onur Kadıoğlu, gece saat 02.30 sularında konutun bahçesinde başına sıktığı kurşunla yaşama veda etti. 30 yaşındaki Kadıoğlu’nun olay yerinde yaşamını yitirdiği öğrenildi. Adli Tıp Kurumu’na kaldırılan Kadıoğlu’nun cesedi otopsi sonrası Büyükdere’deki  Tonyalılar Derneği’ne getirildi. Yaşanan acı olay nedeniyle Sabancı ailesinin çok üzüldüğü ve cenaze işlemlerini yakından takip ettikleri öğrenildi.

DERNEKTE HELALLİK İSTENDİ

Bir evin tek oğlu olduğu öğrenilen Kadıoğlu’nun naaşı dernek önünde toplanan yaklaşık 500 kişiden helallik aldı. Cenaze daha sonra toprağa verilmek üzere memleketi Trabzon Tonya’ya gönderildi. Sarıyer Belediyesi de cenaze yakınlarına otobüs tahsis ederek Trabzon’a gönderdi. Merhum Kadıoğlu, sosyal medyadaki hesabında, ölümünden birkaç saat önce yaptığı paylaşımda, “Yine görüşeceğiz insancıklar… Tekrar görüşeceğiz.” şeklinde ifade kullandı. Büyükdere’de yaşayan Merhum Kadıoğlu’nun bekar olduğu, mahalledeki herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olduğu öğrenildi.

SARIYER GAZETESİ olarak merhuma Allah’tan rahmet, acılı ailesine ve tüm yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.

YASAL UYARI: ÖZEL HABERİMİZ SARİYERGAZETESİ.COM KAYNAK GÖSTERİLMEDEN YAYINLANAMAZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir