GündemManşet

Büyükdere’nin çalışkanlığı ile tanınan Muhtarı Ali Yazıcı bu kez farklı şehirlerdeki çocuklar için kampanya başlattı.

Hayırsever vatandaşlarla yaptığı yardım kampanyalarından dolayı adından sıkça bahsettiren Büyükdere’nin çalışkan Muhtarı Ali Yazıcı bu kez farklı şehirlerde bulunan yardıma muhtaç çocuklar için kampanya başlattı.

Sarıyer’den Anadolu’ya çocuk giydirme kampanyası adı verilen çalışmada Muhtar Yazıcı ihtiyaç listesi oluşturdu. Bu kapsamda  Bot Ayakkabı, Yağmurluk, Kaban, Kazak, Pantolon, Eldiven, Bere, Atkı, Okul Çantası gibi malzemelerin toplanacağı Büyükdere Muhtarlığı Cumartesi ve Pazar günleri de 13.00 ile 17.00 saatleri arasında açık olacak.

Gazetemize konuşan Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı; ”Büyükdere Muhtarlığı olarak hayırsever vatandaşlarımızla aldığımız kıyafet desteğini ileriye dönük hiç bir beklenti içerisinde olmaksızın yapıyoruz. Anadoluda okul yolundaki hiç bir çocuğumuz üşümesin istiyoruz 4 kez kış aylarında semtimizde yaptığımız çocuk giydirme çalışmamızı bu sene anadoludaki üşüyen ihtiyaç sahibi öğrencilere yapmak istedik vatandaşımıza ‘oturmaya değil çalışmaya geliyoruz sözünü tutmanın bugün gururunu’ yaşıyoruz. 7 günlük ve 6800 kilometrelik bir anadolu seyahatimiz sonrasında yaklaşık 500 çocuğumuzu kendi ellerimizle giydirecek olmanın gururunu yaşıyoruz. Başlatmış olduğumuz yardım kampanyasına destek veren hayırsever vatandaşlarımıza Sarıyer Gazetesi aracılığı ile teşekkür ediyorum dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir