GündemManşet

Cengizler Kırtasiye geniş ürün yelpazesiyle Sarıyer’de açıldı

 

Sarıyer Merkez Mahallesi’nde geçtiğimiz günlerde hizmete giren Cengizler Kırtasiye müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesiyle büyük beğeni topladı. Uzun yıllar kırtasiye sektöründe çalışan Kadem Cengiz ve kardeşlerinin sahibi olduğu Cengizler Kırtasiye yüzlerce çeşit kırtasiye malzemesi ve kitap satış reyonuyla müşterilerden büyük ilgi görüyor. 

“FARKLILIK YARATMAK İSTİYORUZ”

SARIYER OLAY’a konuşan Cengizler Kırtasiye’nin sahibi Kadem Cengiz, sektör için önemli hedefleri olduğunu belirterek, “Verdiğimiz hizmetlerde farklılık yaratmak, daha da önemlisi ilkleri gerçekleştirerek sektörde vazgeçilmezler arasında olmak istiyoruz” diye konuştu. Cengiz, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak istediklerinin altını çizerek, “Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak bizim en büyük görevimizdir” şeklinde konuştu.

KADEM CENGİZ: “SÜREKLİ GELİŞECEĞİZ”

Deneyimli kırtasiyeci Kadem Cengiz, hizmetlerinin sadece kırtasiyecilik alanıyla sınırlı kalmayacağını belirterek, “Bilgisayar yan ürünleri, ofis ve okul kırtasiye ürünleri, öğrencilere yardımı olacak ders kitapları, hobi malzemeleri, temizlik ürünleri ve sanatsal ürünleri müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü hizmetle zamanında sunmayı ve ulaştırmayı planlıyoruz” dedi.

Şehit Mithat Yılmaz Cad. Afiyet Sok. No:36 Sarıyer Tel: 0212 218 6720

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir