GündemManşet

CHP SARIYER İLÇE BAŞKANI MEHMET DENİZ, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’I REFERANDUM SONRASI İLÇE BİNASINA DAVET ETTİ

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Hacıosman’daki “Hayır” standını ziyaret etmesi ve bu ziyarette yaşadıklarını Samsun mitinginde vatandaşlarla paylaşması Türkiye gündemine oturdu. CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz de konuyla ilgili dikkat çekici bir basın açıklaması yayınladı.

İşte CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz’in açıklaması;

Değerli basın mensubu arkadaşlarım;

Bugün Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Sarıyer Hacıosman metro girişindeki AKP çadırının karşısında yer alan “Hayır” çadırımızı ziyaret etmiş olması ve kamuoyuna yansıyan bilgi eksikliğini gidermek amacı ile bu açıklamayı yapma gereği doğmuştur.

Cumhurbaşkanımızın Huber Köşkü Sarıyer Hacıosman güzergahında olması nedeni ile, sık sık ilçemize gelmektedir. Samsun’a mitinge giderken evet ve hayır çadırlarına birlikte uğraması bizleri çok memnun ve mutlu etmiştir.

Kendisine arkadaşlarımız çay ikram etmişler, Samsun’a gitmek için havaalanına yetişeceğinden çok fazla vakti olmadığını onun için sadece bir su içebileceğini belirtmiş ve bir su içmiştir. Cumhurbaşkanımızın iki çadırı da ziyareti bizleri çok memnun etmiştir. Türkiye de özlenen bir tablodur. Tarafsız bir Cumhurbaşkanı hepimizin Cumhurbaşkanı’dır. Liderlerin bu tür davranışları referandumda yaşanan gerginlik ortamını azaltacak, kardeşliğimizi pekiştirecek sağ salim, kazasız belasız sürecin tamamlanmasını sağlayacaktır.

Cumhurbaşkanımıza arkadaşlarımız anayasa değişikliği ile ilgili bir kaç madde hakkında ki düşüncelerini beyan etmişlerdir. Özellikle partili Cumhurbaşkanı olmasının tarafsızlığı etkileyeceğini söylemişler, görevli arkadaşlarımızla kısa hoş bir sohbet yaşamışlardır.

Bunun dışında her hangi bir şey yaşanmamış olup, Güzel Sarıyer’imiz de geçmişte ve günümüzde bir çok lider, bilim adamı, siyasetçi yaşamış, yaşamaya devam etmektedir. Cumhuriyet Halk Partili arkadaşlarım ve ben Cumhurbaşkanımızın referandum sonrası arzu ederlerse ilçe binamızda kendisini ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı ifade ederiz.

Tabi ki Hayırlısı ile sandıktan “Hayır” çıkıp bir partiye bağımlı olmayan bugünkü gibi tarafsız ve bağımsız Cumhurbaşkanımız olması dileği ve arzusu ile.

Saygılarımla
Mehmet Deniz /CHP Sarıyer ilçe başkanı

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir