GündemManşet

Dalmış İnşaat’ın sahibi Yüksel Dalmış’tan gazetemize ziyaret!

İnşaat sektöründe yaklaşık 20 yıllık tecrübeye sahip Dalmış İnşaat’ın sahibi Yüksel Dalmış, Sarıyer Gazetesi’ni ziyaret ederek projelerini anlattı. Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu ve Reklam Koordinatörümüz Yasemin Cebeci‘nin ağırladığı Dalmış; “Bugüne kadar çok sayıda dev projeyi hayata geçirdik. Bundan sonra da yeni projelerle markamızın gücünü arttırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

Sarıyer başta olmak üzere İstanbul genelinde çok sayıda önemli projeye imza atan Dalmış İnşaat, sektörde adından söz ettirmeye devam ediyor. Dalmış İnşaat’ın sahibi Yüksel Dalmış, SARIYER GAZETESİ’ni ziyaret ederek projelerini anlattı. Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu ve Reklam Koordinatörümüz Yasemin Cebeci’nin misafiri olan Dalmış,” İnşaat, bina güçlendirme, hafriyat, bahçe düzenlemesi gibi pek çok alanda hizmetler veriyoruz. Bugüne kadar çok önemli projeleri alnımızın akıyla hayata geçirdik. Güçlü ve deneyimli bir ekibimiz var. Bundan sonra da güzel işler yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

DALMIŞ İNŞAAT 1998 YILINDA KURULDU

Dalmış İnşaat, 1998 yılında Yüksel Dalmış tarafından kuruldu. İlk yıllarda sınırlı sayıda istihdam ve makine parkıyla işe başlayan Dalmış İnşaat, kararlı ve istikrarlı çalışması ile bugün adından söz ettiren bir kuruluş haline gelmiştir. Kuruluşundan bugüne, sektörel gelişmeleri yakından takip ederek kendini güncellemiş, gerek makine parkı, gerekse nitelikli personel istihdamını çoğaltarak, kalitesi yüksek projelere imza atmıştır.
Dalmış İnşaat; İstanbul gibi bir metropol şehirde en çok ihtiyaç duyulan alanda hizmet sunmaktadır. Özellikle deprem bölgesi olmamız dolayısı ile sektördeki önemi daha da artmaktadır. Dalmış İnşaat’ın faaliyet gösterdiği alanlar şöyle; İnşaat Tadilat, Tamirat/ Bina Güçlendirme/ Anahtar Teslimi Daire İç Dekorasyon/ Hafriyat/ Bahçe Düzenleme/ Alt Yapı Hizmetleri/ A’dan Z’ye İnşaat Yapım

DALMIŞ İNŞAAT HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNMEK İÇİN BU LİNKİ TIKLAYABİLİRSİNİZ!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir