GündemManşet

FETÖ’den aranan AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Abdullah Akşahin ile kimler neden Tanzanya, Malezya ve Kore’ye gitti?

Sarıyer Gazetesi WhatsApp haber hattı!

  

SARİYERGAZETESİ.COM/ ÖZEL HABER

Yine ilk kez SARİYERGAZETESİ.COM‘un ortaya çıkardığı, “AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi ve İlçe Seçim İşleri Başkanı Avukat Abdullah Akşahin’in FETÖ soruşturması kapsamında arandığı” şeklindeki haberimiz Sarıyer’i karıştırdı. Haberimizin yayınlanmasından sonra ilçede tüm gözler bu olaya çevrildi. Sadece siyaset değil aynı zamanda sokaktaki vatandaşlar da gelişmeleri büyük bir merakla takip ediyor.

SİYASETE ÖZDEMİR DÖNEMİNDE, ÖZSOY’UN LİSTESİNDEN GİRDİ

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Bylock kullanıcısı olduğu suçlamasıyla Perşembe gününden beri hakkında yakalama kararı çıkarılan Avukat Abdullah Akşahin, 4 gündür yakalanamadı. Polisin her yerde aradığı firari Avukat Akşahin’in kimlerle bağlantı içinde olduğu da merak konusu oldu. AK Parti Sarıyer Eski İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir döneminde siyasete giren ve Sedat Özsoy’un listesinden meclis üyesi seçilen, aynı zamanda bu iki ismin de avukatlığını yapan Akşahin’in yurt dışı gezileri de araştırma konusu oldu.

AKŞAHİNL’E SIK SIK YURT DIŞINA GİDEN SİYASETÇİLER KİMLER?

Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı içindeki değerlendirmelere göre; Akşahin’in Tanzanya, Malezya ve Kore gezilerine kimlerle neden gittiği tartışma konusu oldu. Akşahin ile sık sık yurt dışı gezilerine katılan Sarıyerli siyasetçilerin kimler olduğu ve bu geziler arasında Pensilvanya ziyaretlerinin de yer alıp almadığı polemik konusu oldu. Şimdi AK Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı’nda cevabı merak edilen soru şu: “FETÖ’den aranan Abdullah Akşahin ile sık sık yurt dışı gezilerine giden ve bu geziler sırasında FETÖ okullarını ziyaret eden isimler kimler?”

SARİYERGAZETESİ.COM YÜRÜTÜLEN HUKUKİ SÜRECE ZARAR VERMEDEN GELİŞMELERİ VE SİYASETTEKİ POLEMİKLERİ SİZLERLE PAYLAŞMAYA DEVAM EDECEK! BİZİ TAKİP EDİN!

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler