GündemManşet

İlklerin AVM’si Vadistanbul Havaray keyfi sunacak

İstanbul’un en yeni AVM’si olacak Ayazağa’da geliştirilen Vadistanbul projesinin dev AVM’si kapılarını ziyaretçilerine açtı.

İstanbul’un iş ve finans merkezi olan Maslak bölgesinin, yaşam ve alışveriş merkezlerinden Nişantaşı, İstiklal Caddesi ile Bağdat Caddesi’nin alternatifi olarak geliştirilen Vadistanbul’da, Teras ve Bulvar etabının ardından büyük bir merakla beklenen Vadistanbul AVM de kapılarını açarken, AVM’nin en önemli özelliklerinden biri olan Havaray projesi ile Türkiye’de bir ilke imza atılmış oldu.

Türkiye’nin özellikle uluslararası arenada vitrin projesi olacağı belirtilen Vadistanbul projesi kapsamında hayata geçirilen dev AVM’de yer alan yüzlerce markanın yanı sıra yeme – içme alanları ve Belgrad Ormanı’nın hemen yanı başında konumlandırılan ve nefes alan lokasyonu sayesinde benzersiz bir alışveriş ve yaşam merkezi olarak şimdiden şehrin en önemli alışveriş merkezi olmaya aday.

Türkiye’de bir ilk olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi veya Hükümet desteği olmaksızın bir havaray projesine imza atıldı. 15 Milyon Euro yatırımla hayata geçirilen ve Vadistanbul projesi başta olmak üzere, AVM’nin önemli bölümlerden geçiş yapacak olan Havaray projesi dev alışveriş merkezini diğerlerinden ayrıştıran en önemli özellik olarak öne çıkıyor. Vadistanbul, Havaray ile şehrin metro ağına Seyrantepe durağından bağlanırken, 2 dakikada Seyrantepe metrosundan Vadistanbul AVM’nin food court katına havaray ile doğrudan erişim sağlanabiliyor.

Projenin önemli etapları bir bir hayata geçirilirken, en önemli etapları arasında yer alan ve inşaatı süren Vadistanbul Park etabının bitirilmesi sonrasında ve proje genelindeki tüm doluluğun sağlanmasıyla birlikte Vadistanbul’da 30 Bin kişinin çalışacağı ve 42 Bin kişiyi aşacak gündüz nüfusuyla yeni bir kent olacağı ifade edildi.

270 MAĞAZA YER ALACAK

Vadistanbul karma projesiyle birlikte Artaş İnşaat ve Invest İnşaat ortaklığı, Türkiye’nin en büyük sanayi dönüşümüne imza atarken, toplamda 300 bin metrekare büyüklüğünde olan ofis alanı ve otelin yer aldığı Bulvar etabı Maslak’ın, 270 mağazanın yer aldığı AVM Nişantaşı, İstiklal ve Bağdat Caddesi’nin alternatifi haline geldi. Teras ve Park etaplarındaki toplam 1.915 konutla da yeni bir yaşam merkezi yükseliyor.

VADİSTANBUL AVM NEREDE, NASIL GİDİLİR?

Hemen Maslak’ın altında, Seyrantepe bölgesinde Ayazağa’da yükselen dev proje FSM çıkışından aşağı inilerek kolayca erişim sağlanabilecek. Seyrantepe metro istasyonunda havaray sayesinde kolay erişim sağlanabilecek. Vadistanbul Satış Ofisi adresi ise Ayazağa Mahallesi, Kemerburgaz Cd. 1/A, 34396 Sarıyer/İstanbul kayıtlı olarak konum bilgisi adresini navigasyonunuza yazarak ulaşabilirsiniz.

KAYNAK: EMLAKPENCEREM.COM

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir