GündemManşet

İstanbul İkinci El Festivali Başlıyor!


İstanbul İkinci El Festivali, ‘Atma Değerlendir… Tüketimi Azalt, Mutlu Ol!’ mottosuyla 23-24 Eylül tarihinde Kilyos’da gerçekleşecek.

“ATMA DEĞERLENDİR. TÜKETİMİ AZALT MUTLU OL”

İstanbul İkinci El Festivali ile tüketimin hızla yaygınlaştığı günümüzde, var olanın yeniden değerlendirilmesine katkı sağlanması amaçlanıyor. Antika, ikinci el ve tasarımcıların ürünleri, Yardım Kuruluşlarının standları dahil 250 standın katılımıyla ve “Atma Değerlendir. Tüketimi Azalt, Mutlu Ol. Dünyaya Daha Az Karbon Ayak İzi Bırak” mottosuyla düzenlenen Festival ile tüketime dikkat çekilerek farkındalık yaratılacak.

Girişlerin ücretsiz olduğu festivalde ziyaretçiler, gün boyu ihtiyacı olan ürünleri daha uygun fiyata alma imkanı yakalayarak, ailesiyle birlikte keyifli iki gün geçirme imkanı bulacak. Sürpriz aktivitelerle renklenecek festivalde Medya sponsoru Best FM’de 2 gün boyunca gerçekleştireceği müzik yayınları ile ziyaretçilerin eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak

Geçtiğimiz yıllarda on binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen festivalin bu yıl da ikinci el meraklısı ziyaretçilerin yoğun ilgisi ve ekonomisine katkı sağlamak isteyen alışveriş meraklıların katılımıyla büyük bir coşku içinde geçmesi planlanıyor.

Yer: Kilyos Yeşilçiftlik Restoran Uskumruköy Mh, Kilyos Cd No:30 Sarıyer
Tarih: 23-24 Eylül 2017

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir