GündemManşet

KİREÇBURNU’DA KOCASINA KIZAN KADIN, OTOMOBİLİ DENİZE ATTI!

  Ayşe K. eşine ait otomobili Kireçburnu Sahili’nden denize attı. Olay sonrası evine giden 2 çocuk annesi, gözaltına alındı.

Sarıyer Kireçburnu sahilinde saat 02.30 sıralarında eşi Veysel K. ile Kireçburnu sahilinde gelen 2 çocuk annesi Ayşe K. otomobilde eşi ile bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı.

OTOMOBİLİ DENİZE ATTI, EVE GİTTİ

Tartışma sonrasında Veysel K. otomobilden inerek uzaklaşırken, Ayşe K. ise bir süre sonra el frenini indirdiği otomobili denize itti. Denize düşen otomobil sulara gömülürken, Ayşe K. ise taksiye binerek evine gitti.

Olayı gören çevredeki vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri görgü tanıklarının ifadesini alarak çevrede inceleme yaptı. Sarıyer’de eşiyle tartışan kadın otomobili denize attı

GÖZALTINA ALINDI

Otomobilin plakasından Ayşe K.’nın ev adresine ulaşan polis ekipleri Ayşe K.’yi evde yakalayarak Tarabya Şehit Kemal Aykut Genç Polis Merkezi Amirliği’ne götürdü.

DALGIÇLAR OTOMOBİLDE İNCELEME YAPI

Olay yerine gelen deniz polisleri otomobilin düştüğü yeri belirleyerek dalgıçların gelmesini bekledi. Bir süre sonra olay yerine gelen Sahil Güvenlik Komutanlığı’na bağlı dalgıçlar sulara gömülen otomobilde herhangi birinin bulunup bulunmadığını kontrol etmek için denize daldı.

Otomobilde bira şişeleri ve bebek biberonu bulan dalgıçlar otomobilde bebek olabileceğini düşünerek deniz altında detaylı şekilde incele yaptı. Sarıyer’de eşiyle tartışan kadın otomobili denize attı

VİNÇLE ÇIKARILDI

Bir süre sonra polis aracıyla olay yerine gelen Ayşe K.’ya polis ekipleri, çocuklarının otomobilde olup olmadığını sordu. Çocukların evde olduğunu öğrenen ekipler daha sonra aramalara son verdi. Denize düşen otomobil ise vinç yardımıyla denizden çıkartılarak Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü otoparkına götürüldü.

GÖRGÜ TANIĞI: “DÜŞEN OTOMOBİLİN FOTOĞRAFLARINI ÇEKTİ”

Olayın görgü tanığı Metehan Büyük ise “Biz burada oturuyorduk sonra hızlı bir şekilde bir araç geldi. Buraya geldi. El frenini çekti durdu. Kadın otomobilden eşyaları aldı araçtan indi daha sonra otomobili denize doğru itmeye başladı. Bizde o sırada kadını engellemeye çalıştık. Araba daha sonra denize düştü, kadında otomobilin fotoğraflarını çekerek buradan uzaklaştı. Daha sonra bizde durumu polise bildirdik.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir