GündemManşet

KOCATAŞ’TA YÜKSEK SESLE MÜZİK DİNLEYEN GENÇLERİ UYARAN POLİS MEMURU HASTANELİK OLDU. 4 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI!

 

SARİYERGAZETESİ.COM/ÖZEL HABER

Sarıyer’in tepe semtlerinden Kocataş’ta dün üzücü bir olay yaşandı. Mahallenin tepe noktalarından bir noktada manzarayı izleyen bir polis memuru, yan tarafta araçlarında yüksek sesle müzik dinleyen gençleri uyarmak istedi. Kendisinin polis memuru olduğu söyleyen kişi ile müzik dinleyen gençler arasında önce sözlü tartışma ardından da kavga çıktı. Sarıyer Gazetesi‘nin edindiği bilgilere göre, mahalle sakini olduğu öğrenilen gençler Gayrettepe’de Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memurunu darp etti.

DARP ETTİKLERİ POLİSİN SİLAHIYLA HAVAYA ATEŞ ETTİLER

İddiaya göre olaya karışan kişiler; darp ettikleri ve yaraladıkları polisin silahını alarak havaya birkaç el ateş ettiler. Havaya ateş edildiğini gören mahalle sakinleri panikle hemen 155 polis ihbar hattını aradı. Olaydan sonra bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olaya karışan ve polis memurunu darp ettikleri belirtilen 4 kişi gözaltına alındı. Sarıyer Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alınan kişilerle ilgili işlemlerin sürdüğü öğrenildi. Olaydan sonra Maslak Acıbadem Hastanesi‘ne kaldırılan polis memurunun kolunun kırıldığı ve tedavisinin bitmesinden sonra taburcu edileceği ifade edildi.

Öte yandan yaşanan olay sırasında mahalle sakinlerinden bazılarının büyük panik yaşadığı ve olayın şaşkınlığı içinde yetkililerden konu hakkında bilgi almaya çalıştıkları öğrenildi.

NOT: ÖZEL HABERİMİZ SARİYERGAZETESİ.COM KAYNAK GÖSTERİLMEDEN YAYINLANAMAZ! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir