GündemManşet

Aysin Günen ve Turgut Serdarlı’dan gazetemize 24 Temmuz ziyareti

CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Aysin Günen ve Kilyos Muhtarı Turgut Serdarlı, SARIYER OLAY’ı ziyaret ederek 24 Temmuz Çalışan Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutladı.

SARİYERGAZETESİ.COM – ALEYNA ÖZYURT

24 Temmuz Çalışan Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla SARIYER OLAYI’ı  ziyaret eden CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Aysin Günen ve Kilyos Muhtarı Turgut Serdarlı gazetemiz çalışanlarının ‘Çalışan Gazeteciler ve Basın Bayramını’ kutladı.

BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ OLMAZSA OLMAZIMIZ

Sarıyer Gazetesi ve SARIYER OLAY  Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu‘yla ve gazete çalışanlarıyla sohbet eden CHP’li Aysin Günen, cezaevinde tutuklu bulunan gazetecilerin biran önce serbest bırakılması gerektiğini, basının muhasır medeniyetler seviyesine yükselmeye çalışan ülkeler için olmazsa olmazlardan olduğunu ve özgür basının halkı aydınlatması ve bilgilendirmesi açısından çok önemli bir rol üstlendiğini belirtti.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Kilyos Muhtarı Turgut Serdarlı ise basının bir yol gösterici olduğuna, halk adına soran, sorgulayan, araştıran bir yapı olduğuna vurgu yaparken işlerini yaptıkları sırada keyfi sebeplerden cezaevlerine atılan gazetecilerin biran önce serbest bırakılmaları gerektiğini ifade etti.

BATU: “SADECE GAZETECİLİK YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Gazetemiz sahibi ve Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu da ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederek, “Sarıyer Gazetesi ve SARIYER OLAY olarak doğru bildiğimiz yolda yürümeye ve her türlü baskılara rağmen sadece gazetecilik yapmaya, gerçekleri yazmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir