GündemManşet

Meral Akşener’in yeni partisi bu hafta ÇARŞAMBA günü kuruluyor!

 

Türk siyasetinin sevilen ismi Meral Akşener önderliğinde, Prof. Dr. Ümit Özdağ gibi önemli isimlerin de desteğiyle kurulacak yeni parti, 25 Ekim Çarşamba günü resmen siyasi hayata “Merhaba” diyecek. Partinin ismi, amblemi ve kurucular kurulu tüm Türkiye’ye tanıtılacak. Türkiye’de tüm gözler Akşener’in yeni partisine ve vitrindeki sürpriz isimlere çevrildi.

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

AKP ve CHP arasında sıkışan Türk siyaseti, yepyeni bir partiyle renklenecek. Eski İçişleri Bakanı ve deneyimli siyasetçi Meral Akşener önderliğinde kurulacak yeni partide Türkiye’nin sevilen isimlerinden Prof. Dr. Ümit Özdağ gibi önemli isimler de aktif rol alacak. Partide MHP’nin köklü isimlerinden Koray Aydın gibi siyasetçiler de kritik görevler üstlenecek. Daha kurulmadan Türk siyasetine müthiş bir rüzgar getiren yeni parti, toplumun her kesimi tarafından gelecek adına yeni bir umut kapısı olarak görülüyor. Yeni parti nedeniyle AKP cephesinde ise büyük bir panik ve endişe hakim. Partiye; ülkesini, devletini ve milletini seven her siyasi görüşten ve düşünceden isimler katılıyor.

YENİ PARTİ 25 EKİM’DE AÇIKLANACAK!

Başarılı siyasetçi Meral Akşener, partisini 25 Ekim’de kuracağını duyurdu.  Akşener, lideri olacağı partisinin kuruluş tarihini twitter hesabından duyurdu. Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ ve köklü siyasetçi Koray Avcı ile birlikte yola çıktığını açıklayan Akşener, partisini 25 Ekim Çarşamba günü kuracağını söyledi. Akşener, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, ”25 Ekim günü partimizi kuruyoruz. İster Ankara’da bize katılın, ister canlı yayında izleyerek desteğinizi gösterin. Yüreği bizimle olan herkesi bekliyoruz” dedi.

Meral Akşener yeni partisini Ankara Yeni Mahalle’deki Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde ilan edecek. Türkiye genelinden binlerce kişinin de bu büyük günde Ankara’da olması bekleniyor.

İşte Meral Akşener’in o paylaşımı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir