GündemManşet

Sarıyer ” Adalet Mitingi” için seferber oldu

Ankara’dan İstanbul’a 24 gün boyunca “Adalet” için yürüyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yarın akşam saat 18.00’da Maltepe’de yapacağı dev miting öncesi Sarıyer’de de hazırlıklar sürüyor. Milyonlarca kişinin katılması beklenen mitinge Sarıyer’den 4 noktadan vapurlar kalkacak.

TÜRK BAYRAĞI DIŞINDA BAYRAK OLMAYACAK!

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve parti yöneticileri yarın ki miting için geniş çaplı hazırlık yaptı. Yürüyüşe katılacak vatandaşların servislerle taşınması ve Sarıyer’de 4 farklı noktadan vapurlarla Maltepe miting alanına taşınması öngörülüyor. Bunun için mahalle başkanları ve çok sayıda parti üyesi görevlendirildi. CHP İlçe Başkanı Deniz, yarın yapılacak miting öncesi partilileri uyararak, mitinge parti bayraklarıyla değil sadece Türk bayrağı ile katılına bileceğini hatırlattı. Deniz, üzerinde “adalet” yazan pankartlar ya da Atatürk resmi bulunan bayrakların taşınılabileceğini vurguladı.

VAPURLAR ADALET MARŞI ÇALARAK GİDECEK

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’nın, Sarıyer Belediyesi’yle birlikte organize ettiği programa göre Maltepe Mitingi için Sarıyer’den 4 iskeleden vapur kalkacak. Adalet Marşı çalarak denize açılacak vapurlar, belirlenen noktalardan belli bir sıralamayla kalkacaklar.

İŞTE MİTİNG İÇİN VAPURLARIN KALKACAĞI NOKTALAR

14:00 Sarıyer Merkez (İDO İskelesi yanı)
14:15 Kireçburnu (Haydar Aliev Parkı)
14:30 Emirgan (Sütiş karşısı)
14:45 Rumeli Hisar (Aşiyan)

sariyergazetesi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir