GündemManşet

SARIYER KASTAMONU DERNEĞİ’NİN ORGANİZE ETTİĞİ DOĞAL ÜRÜNLER PAZARI, SARIYERLİLER’DEN BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Başkanlığını Gayrimenkul Uzmanı Melek Kaya‘nın yaptığı Sarıyer Kastamonu Kültür Turizm ve Yardımlaşma Derneği, hafta sonu yöresel ürünlerin satışa çıkarıldığı bir pazar etkinliği düzenledi. Kastamonu’daki ünlü İzbeli Çiftliği’nden getirilen doğal ürünlerin satıldığı etkinliğe çok sayıda vatandaş katıldı.

ŞÜKRÜ GENÇ’TEN KASTAMONULULAR’A TAM DESTEK

Sarıyer Merkez’deki dernek binası bahçesinde düzenlenen etkinliğe Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç de katıldı. Dernek binasında dernek başkanı Melek Kaya ve dernek yöneticileri tarafından ağırlanan Başkan Genç, belediye olarak her zaman derneklerin yanında olduklarının mesajını verdi.  Etkinliğe; Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Erdem, Kas-Der Başkanı Orhan Gümüş , Kas-KaDer Başkanı Emine Çelik, Sarıyer Şebinkarahisarlılar Derneği Başkanı Ruşen Aydeniz ve yönetim kurulu üyeleri, ADD Sarıyer Şube Başkanı Fahrettin Serdaroğlu, Sarıyer Merkez Muhtarı Sinan Yüksel, Rumeli Kavak Muhtarı Sinan Demirci ve çok sayıda vatandaş katıldı.

MELEK KAYA: “PAZARIMIZ 13-14 MAYIS’TA YENİDEN KURULACAK”

Sarıyer Kastamonu Kültür Turizm ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Melek Kaya, Sarıyer Gazetesi aracılığıyla etkinliğe katılan tüm misafirlerine teşekkür etti. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e ve tüm misafirlere kendilerine verdikleri destek nedeniyle şükranlarını sunan Kaya; “Sarıyer Kastamonu Kültür Turizm ve Yardımlaşma Derneği olarak önümüzdeki dönemlerde de önemli hizmetler ve organizasyonlar düzenlemeyi düşünüyoruz. Tüm hemşerilerimize ve Sarıyer halkına bize gösterdikleri ilgiden dolayı şahsım ve dernek yönetimim adına teşekkürlerimi sunuyoruz. Pazarımız 15 gün arayla 13-14 Mayıs’ta yine kurulacak ayrıca mevsimsel meyve ve sebzeler de satılacak. Dernek olarak buradan elde edeceğimiz gelirle, ihtiyaç sahibi öğrencilerimize burs vereceğiz. Herkesi pazarımızdan alışveriş yapmaya ve Kastamonu’nun doğal ürünlerini kullanmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir