GündemManşet

SARIYER OLAY’DA GÖREV DEĞİŞİMİ: MERT CİN YENİ HABER MÜDÜRÜ!

Sarıyer Gazetesi WhatsApp haber hattı!

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Gazetesi bünyesinde yetişen ve bugüne kadar pek çok önemli habere imza atan Mert Cin, SARIYER OLAY ve Sarıyer Gazetesi Haber Müdürlüğü görevine getirildi. Kastamonu Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Mert Cin, bundan böyle her iki gazetede haber müdürü sıfatıyla görev yapacak. 1993 yılında Sarıyer’de doğan ilk orta ve lise öğrenimini Sarıyer’de tamamlayan Cin, Kastamonu Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni çok iyi dereceyle bitirdi. Cin, üniversiteden mezun olduktan sonra 3 yıldır çalıştığı Sarıyer Gazetesi ailesinde etkin bir göreve getirildi. Mert Cin’den önce bu görevi Nevra Yerlikaya yürütüyordu.

BATU: “GENÇ YETENEKLERE ÖNEM VERİYORUZ”

SARIYER OLAY ve Sarıyer Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bekir Batu; “Gazetemiz bünyesinde daha dinamik ve daha etkin bir kadro oluşturuyoruz. Bu yüzden gençlere ve özellikle yeni mezun arkadaşlara önem veriyoruz. Reklam departmanımız da yenileniyor. Bayramdan sonra sürpriz bir yapılanmayla ve yeni bir ekiple ses getiren gazeteler yapmaya devam edeceğiz. Ayrıca yepyeni bir projeyle Sarıyerliler’e sürprizlerimiz olacak. Bizi takip etmeye devam edin” diye konuştu.

SARIYER OLAY Haber Müdürü Mert Cin de “Artık Sarıyer Gazetesi ve SARIYER OLAY olarak çok daha kaliteli haberlere, röportajlara, araştırma dosyalarına imza atacağız. Sokağın nabzını tutarak insanların sorunları da yetkililere duyurmaya devam edeceğiz” dedi.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler