GündemManşet

Sarıyerliler Derneği’nin verdiği, Sarıyer Oscarları ödülleri sahiplerini buldu

Sarıyerliler Derneği’nin, Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen 25. yıl balosunda Sarıyer Oscarları sahiplerini buldu. Sarıyer Oscarları olarak verilen ödüller, bu yıl ilk defa düzenlenen törenle Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyerli Yazar İbrahim Balcı ve Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun‘a layık görüldü.

SARIYERGAZETESİ.COM / MERT CİN 

Sarıyerliler Derneği’nin 25. yıl balosu Sarıyer Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Dün akşam gerçekleştirilen baloda; spor, sanat ve iş dünyasının önemli isimleri bir araya geldi. Sarıyerliler Derneği’nin gerçekleştirdiği tören birbirinden renkli anlara sahne oldu. Sarıyerliler Derneği’nin kuruluşunda emeği geçen eski başkanların, üyelerin tanıtıldığı ve anıldığı gecede sunuculuğu Sarıyer Spor Kulübü Basın Sözcüsü ve dernek yöneticisi Bayram Ali Koçoğlu yaptı.

3 KİŞİYE SARIYER’İN OSCAR ÖDÜLÜ VERİLDİ

Sarıyerliler Derneği Başkanı Hayati Kaptanoğlu gecede yaptığı konuşmada, derneğinin kuruluşundan günümüze emeği geçen tüm üyelere ve 25. yıl balosunun düzenlenmesi için kendilerinden desteğini esirgemeyen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e teşekkür etti. Gecede Sarıyerin Ockarları ödülünü ise Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun ile Sarıyerli yazar İbrahim Balcı aldı. Geceye ünlü sanatçı Ferhat Göçer de katıldı.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler