GündemManşet

Sarıyer son 7 sezonun en kötü lig başlangıcını yaptı

Bodrum maçında olduğu gibi karşılaşma hem kötü zemin hemde bunaltıcı bir havada oynandı. Maç boyunca aksilikler Sarıyer’in yakasını bırakmadı ilk yarıda iki zorunlu oyuncu değişikliği yapmak zorunda kaldı. Serkan Yalçın ve Yaser Yıldız sakatlanarak oyundan çıkarken. Yerlerine Ali Zorlu ve Sabutay girdi. Sezonun ilk puanını deplasmanda aldı.

İlk yarıda iki takımında skoru değiştirmek adına pozisyonlar buldu. Bunlar gol ile sonuçlanmadı Sarıyer’in en etkili olabilecek atağında ise Yaser zeminin azizliğine uğrada ve kendini yerde buldu. Karşılaşmanın ilk yarısı 0-0 berabere bitti. 2. Yarıya iyi başlayan Sarıyer 54. dakikada mutlak penaltı beklediği pozisyonda hakemi yanıltmaya yönelik pozisyonda Bertül Kocabaş 2. sarıdan kırmızı gördü ve oyun dışı kaldı. 62. dakikada son oyuncu değişikliği hamlesini Fatih Karayı oyuna alarak tamamlayan Bahri Kayan’ın hamle şansı kalmadı.

Son 20 dakikada Sarıyer kalesinde gördüğü pozisyonlardan rakip sonuç çıkartamadı. 2. yarıda rakip kalede tehlikeli olduğumu atakta Serkan’ın vuruşu direkten auta gitti. 81. dakika sağ kanattan Fatih ile kullandığımız etkili serbest vuruşta ceza sahası içinde topa müdahale edemedik ve mutlak bir golden oldu.

Maçın sonuna 5 dakika uzatma eklense de buradan herhangi bir sonuç çıkartmadı ve karşılaşma 0-0 bitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir