GündemManşet

SARIYER’DE ŞEBİNKARAHİSAR RÜZGARI! BÜYÜKDERE’DEKİ SARIYER ŞEBİNKARAHİSARLILAR DERNEK BİNASI DEV BİR ŞÖLENLE AÇILDI!

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer’de en çok nüfusa sahip bölgelerin başında yer alan Şebinkarahisarlılar, bugün Sarıyer’de hem kahvaltıda hem de görkemli bir açılışta buluştu. Başkanlığını Vadi’nin sevilen sesi Ruşen Aydeniz’in yaptığı Sarıyer Şebinkarahisarlılar Derneği, bugün sabah saatlerinde Sarıyer Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde tüm hemşerilerine kahvaltı verdi.

ŞÜKRÜ GENÇ HEMŞERİLERİYLE BULUŞTU

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in de hemşerileriyle buluştuğu kahvaltıda, renkli anlar yaşandı. Şebinkarahisar’ın önde gelen isimlerinin katıldığı kahvaltıda, dernekte emeği geçenlere plaketler verildi. Sarıyer Şebinkarahisarlılar Derneği Başkanı Ruşen Aydeniz’in ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in verdiği plaketlerden sonra bu kez de Büyükdere’deki dernek binası açılışına geçildi.

BÜYÜKDERE’DE GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Sarıyer Şebinkarahisarlılar Derneği’nin Büyükdere’deki yeni adresinin açılışı görkemli bir törenle yapıldı. Davullu zurnalı açılan dernek binasının bulunduğu Azatlı Sokak boydan boya Türk Bayrakları ve Atatürk posterleriyle süslendi. Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı ve çok sayıda kişinin katıldığı açılışa, pek çok önemli isim de çiçek gönderdi. Sarıyer Şebinkarahisarlılar Dernek Başkanı Ruşen Aydeniz, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e derneğe verdiği destekten dolayı teşekkür ederken, açılışa katılan tüm hemşerilerine ve dostlarına da şükranlarını sundu.

Sarıyer Gazetesi olarak Sarıyer Şebinkarahisarlılar Derneği’ne “hayırlı olsun” diyoruz.

       

  

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir