GündemManşet

ŞÜKRÜ GENÇ BABA OCAĞI GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR’DA!

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Vadi’nin sevilen sesi Ruşen Aydeniz ile birlikte memleketi Giresun’da bir dizi ziyaretler ve gezi programları yapıyor. Şükrü Genç memleketi Şebinkarahisar’ın yanı sıra Sivas ve Erzincan’da da ziyaretlere katılıyor.

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Vadi’nin tanınan sanatçılarından Sarıyer Şebinkarahisarlılar Derneği Başkanı Ruşen Aydeniz ile birlikte Salı günü İstanbul’dan memleketi Giresun’a giden Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, baba ocağında akrabaları ve hemşerileriyle hasret gideriyor. Pazartesi günü görevinin başında olması beklenen Genç’in ziyaretinde renkli görüntüler yaşanıyor. Başkan Genç; kimi zaman okul ziyareti, kimi zaman şehit ailesi ziyareti, kimi zaman da akraba ziyareti yaptı. Ziyaretlerden bazılarına Şebinkarahisar doğumlu CHP’li Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Veysel Yeşil de katılıyor.

BABASININ MEZARINDA DUA OKUDU

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, memleketi Giresun’un yanı sıra Sivas ve Erzincan’da çeşitli ziyaretler gerçekleştiriyor. Erzincan’da belediye başkanlarıyla buluşan Genç, meslektaşları ve arkadaşlarıyla hasret giderdi. Genç, babası Abbas Genç’in mezarının yanı sıra Şehit Jandarma Uzman Çavuş Birkan Gündüz’in mezarını ve şehit ailesini de evinde ziyaret etti.

RUŞEN AYDENİZ’İN ANNESİNİ ZİYARET ETTİLER

Sanatçı Ruşen Aydeniz’in Karaağaç Köyü’ndeki (Ağcaimam) annesini de ziyaret eden Başkan Genç, Kule Köyü Muhtarı Veysel Akbaş’ın davetini de kırmadı. Şebinkarahisar’ın yanı sıra Çamoluk İlçesi’ne de giden Genç, burada hemşerilerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Belediye Başkanı Şükrü Genç’in ziyaretleri sırasında hemşerisi sanatçı Ruşen Aydeniz de kendisine eşlik ediyor.

İŞTE SANATÇI RUŞEN AYDENİZ’İN OBJEKTİFİNDEN ŞÜKRÜ GENÇ’İN VADİ ZİYARETİNDEKİ RENKLİ KARELER

        

FOTOĞRAFLAR İÇİN DEĞERLİ DOSTUMUZ RUŞEN AYDENİZ’E TEŞEKKÜR EDERİZ…

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler