GündemManşet

ŞÜKRÜ GENÇ, SARIYER’İN 33 YILLIK ÖZLEMİNİ BİTİRDİ!

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

… Ve beklenen gün geldi. Sarıyer bugün tarihi bir günü yaşıyor. 1 Nisan dünya şaka günü olarak bilinir ancak bu yıl Sarıyer için çok özel bir gün. Çünkü Sarıyer’de bugüne kadar istisnasız tüm belediye başkanlarının hayali olan ve ilçe genelinde yaklaşık 2o farklı noktada hizmet veren belediye binalarını tek merkezde toplamayı amaçlayan proje gerçeğe dönüşüyor. Sarıyer için adeta hayal olan dev hizmet binası bugün görkemli bir törenle hizmete girecek. Pınar Mahallesi’nde saat 15.00’te yapılacak açılışa CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katılacak. Sarıyer için büyük bir önem taşıyan açılışa on binlerce kişinin katılması bekleniyor.

KİRLİ MANŞETLER DE ENGELLEYEMEDİ

Sarıyer’in bugüne kadar gelmiş geçmiş tüm belediye başkanları Ali Sandıkçı, İhsan Yalçın, Yusuf Tülün ve Sedat Özsoy’un ortak hayali olan ve tüm seçimlerde seçim vaatleri listesinin ilk sırasında yer alan belediye hizmet binasını hayata geçirmek Şükrü Genç’e nasip oldu. CHP’li belediye olmasından dolayı pek çok kez siyasi engellere takılan dev proje, tüm zorluklara rağmen Belediye Başkanı Şükrü Genç’in kararlılığı sonucu nihayet tamamlandı. “Kılıçdaroğlu hayali temel attı, temel çürüyor, belediye milletin parasını temele harcadı” gibi sipariş manşetlerle engellenmek istenen proje, sonunda gerçeğe dönüştü. Bu dev hizmetin yapılmasını kirli manşetler ve siyasi propagandalar da engelleyemedi. Belediye Başkanı Şükrü Genç’in inşaat mühendisi olması ve çıkarılan tüm sorunlara rağmen yılmaması sayesinde Sarıyer’in 33 yıllık hayali bitti.

SARIYER’E VE ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN!

…Ve bugün tüm Sarıyer’in beklediği o gün geldi. Sarıyer dev hizmet binasına kavuşuyor. Vatandaşlar artık ilçenin farklı semtlerinde bulunan belediye birimlerini tek çatı altında bulabilecek ve bürokratik işlemlerini en kısa sürede tamamlayabilecek. Ayrıca kültürel amaçlı olarak da kullanılacak bina içinde çeşitli etkinlikler ve programlar düzenlenebilecek. Kısaca akıllı bina çok yönlü olarak kullanılabilecek.

Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler… Sarıyer’e hayırlı uğurlu olsun…

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler