GündemManşet

Ünlü Mimar Selim Yuhay’ın eski eşi et çaldığı iddiasıyla yargılanıyor

İstinye’deki bir marketten 150 liralık et çaldığı iddiasıyla yargılanan ünlü balerin Elvin Avidor’dan savcılığa şaşırtıcı ifade: “Acelem vardı. Aldığım ürünler çok olduğu için gözümden kaçtı”

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

Sarıyer İstinye’deki bir marketten 150 liralık et çaldığı iddia edilen, ünlü mimar Selim Yuhay’ın eski eşi balerin Evlin Avidor’un ifadesine ulaşıldı.

İSTİNYE’DE SUÇÜSTÜ YAKALANDI

Sabah’ta yer alan habere göre ünlü balerin Avidor; geçtiğimiz 3 Kasım’da İstinye’de bulunan bir markete gitmiş ve alışverişini marketin hızlı kasasından ödeme yaparak tamamlamıştı. İddiaya göre Avidor; aynı marketten daha önce defalarca kilo kilo et çaldığı şüphesiyle market çalışanları tarafından göz takibine alındı. Bu nedenle Avidor, marketten çıktığı sırada güvenlik görevlisi tarafından durdurulup poşetleri incelendi. Avidor’un aldığı 25 parçanın sadece 23’ünü ödediği, kalan ikisini ödemediği belirlendi.

3 YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR

Bu durum genç kadının elindeki fişle de tespit edilince, market görevlileri tarafından durum polise ihbar edildi. Güvenlik görevlisi, Avidor’un daha önce de aynı marketten defalarca et alıp parasını ödemediğini anlatıp güvenlik kamerası kayıtlarını delil olarak sununca; ünlü balerin, tutuklama talebiyle Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edildi. Adli kontrol kararıyla serbest bırakılan Avidor hakkında savcılık tarafından, hırsızlık suçundan üç yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

.

Daha fazla göster

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler