ManşetSektörel

Karadeniz Mutfağın Yeni Adresi: BARAGA CAFE

Maslak’ta hizmet veren Karadeniz mutfağının yeni lezzetinin adresi BARAGA Cafe, gerek kendine has güzelliği gerekse müşterilerine sunduğu bir birinden lezzetli menülerle herkesin beğenisini kazanıyor. Baraga Cafe geleneksel yemekleri ve gelenekseli yaşatan mekanı ile Karadeniz kültürünü yansıtmaya devam ediyor.  Sarıyer Gazetesi olarak BARAGA CAFE’nin konuğu olduk. 

SARİYERGAZETESİ.COM-BAHAR ERENSAYIN

Sarıyer Maslak’ta kısa süre önce hizmete açılan BARAGA CAFE, sabahları serpme kahvaltı ile misafirlerine eşsiz lezzetler sunarken, gün içinde de muhteşem Karadeniz yemekleri ile müşterilerini ağırlamaya devam ediyor. BARAGA’da Karadeniz’e özgü lahana çorbası, mıhlama, dolmalar, ispir kuru fasulye ve kebap çeşitleri vazgeçilmezlerden.

HÜSEYİN İNCE: “LEZZETLERİMİZİ HERKESE TAVSİYE EDERİZ”

Baraga Cafe’nin sahibi Hüseyin İnce mekanı için şunları söylüyor;” Betonun içinde Karadeniz’i tanıtmak yerine böyle her şeyi doğal olan bir mekan yaptık. Baraga’nın amacı başka kültürlere örnek olması, herkes kültürünü örfünü adetlerini bilsin ve sahip çıksın. Farklı kültürleri kendi içimizde bütünleştirip, farklı kültürde olan insanlarla bir araya geliyoruz. Karadeniz’e gitmeden o duyguyu yaşatmayı amaçlıyoruz. Sunumla ve Baraga’nın doğal yapısı ile insanlar Karadeniz’e gitmiş oluyor. Karadeniz mutfağına sahip çıkmak ve bu tatları unutmamak için Baraga’yı tavsiye ediyoruz. Baraga Cafe’nin Nişantaşı Üniversitesi’nin karşısında olması ve Maslak bölgesindeki diğer üniversitelere de yakın olması büyük bir avantaj. Bu yüzden ulaşım konusunda da avantajlıyız. Mekanımızda yemekten sonra közde Türk kahvesi ikram ediliyoruz. Baraga Cafe olarak tüm Sarıyer halkını mekanımıza ve lezzetlerimizi tatmaya davet ediyoruz”

     

 

BARAGA CAFE: Akasya Sokak No: 6 Maslak/ Sarıyer /

İstanbul (Mashattan yanı – Eclipse karşısı) Tel: 0212 285 12 86

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir