ManşetSektörel

Tümevarım Okulları tecrübe ve uzmanlığıyla Zekeriyaköy’de

Özel Tümevarım Eğitim Kurumları; eğitim alanında 15 yılı geride bırakarak, tüm deneyim ve enerjisiyle eğitimin en hassas ve en önemli dönemi olan okul öncesi ve ilköğretime odaklandı.

ÖZEL TÜMEVARIM EĞİTİM KURUMLARI; Sarıyer Özel Tümevarım Temel Lisesi ve Tümevarım Kişisel Gelişim Merkezi yerleşkelerinden sonra şimdi de anaokulu ve ilkokul yerleşkesiyle Zekeriyaköy’de. Özel Tümevarım Eğitim Kurumları hedeflerini ve misyonlarını şöyle anlatıyor;

Her çocuğun her alanda hak ettiği bireysel eğitimi aldığından emin olarak, alanında uzman eğitim kadromuzla, engin tecrübelerimizin ışığında yürüyoruz.

Yerleşkemizde bulunan ferah sınıflarımız, kapalı spor salonumuz, açık hava spor alanlarımız, atölyelerimiz, %100 organik mönülerin hazırlandığı mutfağımız ve tüm birimlerimiz ile yeni hayatlara dokunmayı dört gözle bekliyoruz.

High-scope ve active learning yöntemlerinden yola çıkarak hazırladığımız yabancı dil eğitim programımız sayesinde, Tümevarım ailesine dâhil olan her öğrenciye, program sonunda, her ortamda kendini rahatça ifade edebileceği düzeyde kelime dağarcığı ve İngilizce konuşma becerisi kazandırıyor, native, native-like öğretmenlerimiz önderliğinde interaktif bir dil eğitimi sunuyoruz.

Özel Tümevarım Okulları olarak ‘Çalışmak yetmez, başarı inanmakla başlar.’ diyerek çıktığımız bu yolda kendine ve başarabileceğine inanan, uygar dünya ile bütünleşebilen bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Özel Tümevarım Okulları Anaokulu ve İlkokulu

 2018 / 2019 erken kayıt fırsatlarından yararlanmak ve ayrıntılı bilgi için iletişim bilgilerimiz :

Adres                : Zekeriyaköy Mah. Söğüt Cad. Bina No :4 D:1 Sarıyer / İstanbul

Telefon            :0212 202 81 39

E-posta           : info@tumevarim.k12.tr

Web                : www.tumevarimokullari.k12.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir