ManşetSektörel

Yüksel Balık 20. yılını Tarabya’da açtığı yeni şubesi ile kutladı!

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

Yüksel Balık, 20. yılına özel Tarabya’da açtığı yeni şubesini birbirinden ünlü simaların da katıldığı renkli bir açılış partisiyle kutladı. Yüksel Balık, 20. yeni şubesiyle keyifli bir kutlamaya ev sahipliği yaptı. Cemiyet ve sanat hayatının ünlü isimleri mekanın 20. yılını kutlamak için bir araya geldi. Seren Serengil, Sinan Akçıl, Feryal Gülman, Ayşe Tolga, Nazan Şoray, Elif Ece Uzun, Aslı Hünel, Elise Verloop, Umut Ökten, Milica Simic, ve Laura Charlie gibi isimlerin katıldığı davette, ustaların özel olarak hazırladığı lezzetler büyük ilgi gördü. Geceye katılan misafirler, DJ Funky “C” müzikleriyle gecenin tadını çıkardı.

ASLI HÜNEL EVLENİYOR!

Başarılı şarkıcı Aslı Hünel, düzenlenen davete katılarak aşk hayatındaki sürprizi ilk kez açıklamış oldu. Bir süredir yönetici olan Savaş Fatin ile birlikte olan Hünel, geçtiğimiz günlerde nişanlandığını açıkladı. Nişanının aile arasında gerçekleştiğini açıklayan sanatçı, “20 gün önce nişanlandık, kısmetse Şubat sonu düğünümüz olacak” dedi. Bir süre davette vakit geçiren ikili, sonrasında poz verecek oradan ayrıldı.

BAHAR ÖZTAN SEVENLERİNİ ÜZDÜ

Uzun süre mücadele ettiği yumurtalık kanserinin tekrar nüksetmesi ile ikinci kez tedavi görmeye başlayan Bahar Öztan, açılış davetine yalnız başına katıldı. Yeşilçam’ın ‘Gamzeli Güzeli’ lakabı ile bilinen oyuncusu, Setleri çok özlüyorum, tedavim bittikten sonra yeniden setlere dönmeyi hedefliyorum” dedi. Hastalığı hakkında açıklama yapan Öztan, “Şuanda kendimi çok iyi hissediyorum, Nisan ayına kadar tedavim devam edecek” dedi. Yakın zamanda kendisine çok güzel bir proje geldiğini belirten oyuncu, “Proje çok güzeldi, malesef hastalığım nüksedince kabul edemedim” dedi.

“OTİLİA İLE AYRILDIK”

Başarılı popçu Sinan Akçıl, düzenlenen davete yalnız katıldı. Mekan sahibi Yüksel Karakış ile vakit geçiren popçu, çıkışta ayak üstü muhabirler ile sohbet etti. Bir süredir sevgilisi Otilia ile ayrıldığı konuşulan Akçıl, aşk hayatı hakkında ilk kez net konuştu. Akçıl, “Otilia ile ilişkimizi bitirme kararı aldık, mesafeler bize uzun gelmeye başladı. Bizde oturduk ve bitirme kararı aldık, kısmet böyleymiş” dedi. Yılbaşına Antalya’da olduğunu belirten popçu, “Bugün Yüksel ağabeyime hayırlı olsuna geldik, Florya’ya gitmek zor oluyordu. Bundan sonra Tarabya’ya geleceğiz” dedi.

SABAH

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir