ManşetSpor

Sarıyerli yönetici Ferhat Göçer, kadın futbol takımı kuruyor!

Sarıyer Spor Kulübü’nde yöneticilik yapan şarkıcı Ferhat Göçer, kulüp bünyesinde kadın futbol takımı kurulması için çalışma başlattı. Sarıyer Spor Kulübü Başkan Vekili görevinde dördüncü senesine yaklaşan Ferhat Göçer’den Sarıyer ve Türk futbolu adına müjdeli bir haber geldi.

KADIN TAKIM İÇİN KOLLARI SIVADI

Yılbaşı öncesi yeni albümünü sevenleriyle buluşturacak olan Ferhat Göçer, diğer yandan da Sarıyer Spor Kulübü Kadın Futbol Takımı için kollarını sıvadı. Kadına şiddete hayır’ sosyal sorumluluk kampanyalarıyla ilgili Sarıyer camiasıyla yaptığı toplantılar sonrası kadın futbol takımı konusunu yönetim kurulunun gündemine getiren Ferhat Göçer, kadının her alanda başarılı olmasının kendisini mutlu ettiğini belirtti.

“ALTYAPI ÇALIŞMALARI ÖNEMLİ”

Ferhat Göçer, sözlerine şöyle devam etti: ”Gerek çocukların ve gençlerin yetişmesini sağlayacak altyapı çalışmalarını geliştirmenin, gerekse kadın futbol takımını hayata geçirmenin; A takımı ile ilgili çalışmalar kadar değerli olduğuna inanıyorum.”

FERHAT GÖÇER EMEKLİ OLDU

Konser yoğunluğu nedeniyle asıl mesleği olan doktorluk kariyerine ara veren şarkıcı Ferhat Göçer, Sağlık Bakanlığı’na danışman olmuştu. Ferhat Göçer’in danışman olması tartışmaları da beraberinde getirmişti. Ağır eleştirilere maruz kalan Ferhat Göçer, 25 yıldır yaptığı doktorluktan emekli olduğunu iki ay önce açıklamıştı. Sağlık Bakanlığı da Ferhat Göçer’in geçici görevlendirmesinin sonlandırıldığını duyurmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir