GündemManşet

AK Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar’dan Genel Merkez’de İmar Barışı görüşmesi! İmar Barışı’nda süre uzatılıyor mu?

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, Ankara’da Cumhurbaşkanı Erdoğan ve bazı bakanların da katıldığı önemli bir toplantıya katıldı. AK Parti Genel Merkezi’ndeki kritik toplantıda İmar Barışı’nın süresinin uzatılması ve sonrasında yaşanacak süreç masaya yatırıldı. Görüşmede Bayraktar’ın sunduğu öneriler ve teklifler bakanlar tarafından değerlendirmeye alındı. Toplantıdan çıkan çok önemli kararların  önümüzdeki günlerde kamuoyuna açıklanacağı öğrenildi.

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

 

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar; içlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Haseki gibi çok önemli isimlerin yer aldığı bir toplantıya katıldı. AK Parti Genel Merkezi’nde yapılan kritik toplantıda 31 Ekim 2018’de başvuru süresi dolacak olan İmar Barışı masaya yatırıldı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BAŞKANLIK ETTİ

Genel Merkez’deki toplantıya Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlık etti. Toplantıya ayrıca; Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Fatma Varank, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Alt Yapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad Gürgen de katıldı. AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar; toplantıda Sarıyerliler’in bu yasadan beklentilerini ve taleplerini dile getirdi. İmar Barışı’nın süresinin uzatılacağı sinyalinin verildiği toplantıda, bundan sonra izlenecek yol haritası masaya yatırıldı. Vatandaşlara müjde niteliğinde kararların alındığı toplantının detaylarının önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşılacağı öğrenildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu