GündemManşet

Alternatif Sürücü Kursu başarılı sürücü adaylarına altın hediye etti

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sektördeki 11 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibiyle sürücü adayları yetiştiren Alternatif Sürücü Kursu, teorik sınavda başarılı olan adaylarına çeyrek altın hediye etti.

Alternatif Sürücü Kursu’nun sahibi Kamil Türkoğlu, 4 Ağustos’ta sürücü adaylarına yaptıkları yazılı teorik sınavda 50 sorunun tamamını doğru yanıtlayarak 100 tam puan alan adaylardan Belma Kaya ve Günce Doğa Altınöz’e çeyrek altın verdi. Büyükdere’deki sürücü kursu binasında gerçekleştirilen programda, sınavda başarılı olan adaylara altınlarını veren Türkoğlu; “Kursumuzda başarılı olan sürücü adaylarımıza her yıl geleneksel olmak üzere altın hediye ediyoruz. Derslerine düzenli olarak çalışarak sınavdan tam puan alan arkadaşlarımızı canı gönülden tebrik ediyorum. Ehliyetlerini alarak yollarına koyulacaklar. Kurallara mutlaka tam uysunlar. Başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Sarıyer Gazetesi Reklam Müdürümüz Yasemin Cebeci, Sarıyer Gazetesi adına programa katıldı. Alternatif Sürücü Kursu’ndaki başarılı adayları ödüllendirme programına çeyrek altın alan Belma Kaya ve Günce Doğa Altınöz ile aynı dönemde sürücü kursu eğitimine katılan arkadaşları da bulundu. Alternatif Sürücü Kursu sahibi Kamil Türkoğlu, eşi Nazire Kahraman Türkoğlu ve kursun eğitimci kadrosu yer aldı. İkramların da yapıldığı programda sürücü adayları başarılı olan arkadaşlarını tebrik ederek sohbet ettiler.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir