GündemManşet

Bekir Batu ve İYİ’ler ekibinden Akşener’e destek

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Sarıyer Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu öncülüğünde çok sayıda kişi cumhurbaşkanlığı seçiminde Meral Akşener’in aday olabilmesi için ilçe seçim kuruluna giderek imza verdi.

Büyükdere’deki Şehri Naz Cafe’de toplanan Batu ve beraberindekiler, İYİ Parti İstanbul İl Yöneticileri Ayhan Uzunboy ve Esra Gencer ile İYİ Parti İstanbul Milletvekili Aday Adayı Işıl Gözleveli’nin de katıldığı bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya Batu’yla birlikte çok sayıda kişi katıldı. Baltalimanı Muhtarı Ali Haydar Aslan, Kocataş Muhtarı Ferda Yıldırım, Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı, Rumelikavağı Eski Muhtarı Cevdet Bayraktar, Sarıyer Kastamonulular Eski Dernek Başkanı ve Sarıyer TURYAP Temsilcisi Melek Kaya, Şişli Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Tekin ve Büyükdere Surp Hıripsimyants Ermeni Kilisesi Vakfı Başkanı Murat Süme’nin de aralarında bulunduğu kişiler İYİ Parti yöneticileriyle buluştu.

İYİ Parti’nin seçimlerde başarılı olması için Akşener’e destek veren grup burada yapılan toplantıdan sonra İlçe Seçim Kurulu’na giderek imza verdiler. Gün boyu devam eden imza kampanyasına Batu ve ekibinden yaklaşık 120 imza verildi. Oldukça keyifli ve renkli geçen toplantıda önemli kararlar da alındı.

9 MAYIS’A KADAR 500 KİŞİ İMZA VERECEK

Öte yandan 9 Mayıs’a kadar devam edecek imza kampanyasında Batu’nun ekibinde bulunan çok sayıda kişi de peyder pey imza vererek kampanyaya destek olacak. Toplanan imzalar il yönetimine teslim edildi.

Bugün kendi yönlendirdikleri kişilerden  yaklaşık 120 kişinin imza verdiğini belirten Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu yaptığı açıklamada Sarıyer’den yine kendi organizasyonlarıyla yaklaşık 500 kişinin 9 Mayıs tarihine kadar ilçe seçim kuruluna giderek Akşener’in cumhurbaşkanı olabilmesi için imza vereceklerini söyledi.

SAADET PARTİSİ’NE ZİYARET

Öte yandan Gazeteci Bekir Batu ve beraberindekiler Saadet Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Av. İsmail Demir ve partililerle de buluştu, ittifaka destek verdi. Batu ve beraberindekiler daha sonra Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı’nın misafiri oldu. Ziyarete İYİ Parti İstanbul İl yöneticileri de eşlik etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu