GündemManşet

Bilboğa ve Cangür ailesinin mutlu günü

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Sarıyer Belediyesi’nin sevilen ve başarılı Sağlık İşleri Müdürü Dr. Ali İrfan Bilboğa’nın oğlu Gökhan Bilboğa Korupark’ta dünya evine girdi.

Bahçeköy’deki Korupark’ta düzenlenen Cangür ve Bilboğa ailelerinden, Ümra ve Gökhan çiftinin görkemli düğün törenine ülkücü camianın önemli isimleri de katıldı. Bilboğa ailesinin düğününe sadece Sarıyer’den değil Türkiye’nin birçok yerinden davetli katıldı.

Nikahı Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç kıydı. Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Tok ise nikah şahidi oldu. Nikaha belediye başkan yardımcıları, Sarıyer Belediyesi çalışanları, muhtarlar, STK temsilcileri, siyasetçiler, bürokratlar Ankara’da çeşitli kademelerde görev yapan çok sayıda kişi de Bilboğa ailesi bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Baba Bilboğa, düğüne katılan tüm misafirleriyle tek tek yakından ilgilendi.

Havanın yağışlı olmasına rağmen çok sayıda davetlinin düğüne katılması dikkat çekti. Davetlilerin yoğunluğu nedeniyle bir süre Korupark’ta trafik kapandı bölgede yoğunluk yaşandı.

Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Sağlık İşleri Müdürü Dr. Ali İrfan Bilboğa, davete katılan ve anlamlı günde yanlarında olan herkese teşekkür etti.

FOTO GALERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir