GündemManşet

Büyükdere Balıkçılar Derneği Başkanlığı’na Ruşen Yazıcı seçildi

SARİYERGAZETESİ.COM- ÖZEL HABER

Büyükdere Balıkçılar Derneği’nde başkanlık görevini yaklaşık 3 yıldır sürdüren Erdal Taşken, yapılan kongre sonrasında görevi Ruşen Yazıcı’ya devretti. Büyük bir katılımla gerçekleştirilen Büyükdere Balıkçılar Derneği Kongresi‘nde söz alan Ruşen Yazıcı, “Görevini bugüne kadar layıkıyla yapan ve bugün bu görevi bize devreden Erdal Taşken kardeşime teşekkür ederim” dedi. Yazıcı, “Balıkçılarımızın sorunu bizim sorunumuzdur, ekibimde bulunan arkadaşlarım ile birlikte, var gücümüzle çalışacak, balıkçı esnafımızın her daim yanında olacağız” diye konuştu.

YAZICI; “YENİ NESİLE BALIKÇILIĞI SEVDİRECEĞİZ”

Büyükdere Mahalle Muhtarı Ali Yazıcı’nın da abisi olan Ruşen Yazıcı, “Derneğimize kayıtlı eski kurucularımız, yaşlı ve hastalarımız var. Onlara evlerinde ziyaretlerde bulunacağız. Ayrıca emniyetimizle görüşmeler yapacak, tekne ile sandallarımızın iç ve dış çevresinde alkol alımları yapan, ateş yakan kişileri Sarıyer Emniyet Müdürümüzü ziyaret edecek bu gibi sorunlarımızı kendisine ileteceğiz. Balıkçılık sevgisini yeni neslimiz çocuklarımıza sevdirecek, tekne ile bir kaç saatliğine balığa çıktığımızda gelmek isteyen genç kardeşlerimizi yanımıza alacak onlara olta balıkçılığını öğreteceğiz” dedi.

Sarıyer Gazetesi olarak Büyükdere Balıkçılar Derneği Başkanlığı’na seçilen Ruşen Yazıcı’ya yeni görevinde başarılar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir