GündemManşet

Dr.Cengiz Alp, Kılıçdaroğlu’nun mutluluğuna ortak oldu

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun oğlu Kerem Kılıçdaroğlu ile Mine Alşan dünyaevine girdi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nu yalnız bırakmayan Op. Dr. Cengiz Alp ve Aycan Alp çifti, Kılıçdaroğlu ailesinin mutluluklarına ortak oldular.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nun oğulları Kerem ile kimyager Mine Alşan, düzenlenen bir törenle hayatlarını birleştirdi. Düğün, Çankaya Belediyesi’ne ait Ahlatlıbel Atatürk Parkı’ndaki La Rossa Wedding’de verilen sade bir kokteyl ile gerçekleşti.

Kılıçdaroğlu, Sinem Naz Alp’a nikah şahidi olmuştu

Hatırlanacağı gibi, Dr. Cengiz Alp’in kızı Sinem Naz Alp, Yeniköy’deki Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile Güney Koreli nişanlısı Kyungsub Shin ile dünya evine girmişti.  Bu düğüne CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Sevil Kılıçdaroğlu da katılmış ve genç çiftin nikâh şahitliğini yapmıştı.

Op. Dr. Cengiz Alp yaptığı kısa açıklamada, “Genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun,  yanında olmaktan çok mutluyum. Kerem Kılıçdaroğlu ile Mine Alşan bir ömür boyu mutluluk diliyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir