GündemManşet

FETÖ Sarıyer İmamı Muzaffer Taşkın’ın emanetçisi kim?

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra FETÖ’nün Sarıyer imamı olduğu suçlamasıyla tutuklanan ve yaklaşık 15 aydır Silivri Cezaevi’nde tutuklu bulunan Muzaffer Taşkın’la ilgili gündeme bomba gibi düşecek iddialar ortaya atılıyor. Sarıyer gündeminde dolaşan iddialara göre Taşkın, cezaevine girmeden kısa bir süre önce sahibi olduğu gayrimenkulleri ve paraları çok güvendiği bir isme emanet etti.

İDDİAYA GÖRE EMANETÇİ BİR SİYASETÇİNİN EŞİ

İddialara göre Taşkın’ın tüm servetini emanet ettiği bu isim Sarıyer’de tanınan bir siyasetçinin eşi. FETÖ’nün para kaynaklarını kullanarak milyonlarca liralık gayrimenkul işleri yaptığı konuşulan Taşkın’ın iddiaya göre emanetçi olarak seçtiği siyasetçi eşine ne kadar para bıraktığı ise bilinmiyor. Ancak rakamın hayli hatırı sayılır bir miktarda olduğu konuşuluyor. Sarıyer’de şu sıralarda çokça konuşulan, dilden dile dolaşan bu iddiaların gerçek olup olmadığı ya da sadece bir söylentiden mi ibaret olduğu Cumhuriyet Savcıları’nın ve emniyet yetkililerinin yapacağı araştırmayla ortaya çıkarılabilecek.

NOT: Sarıyer Gazetesi olarak kimseyi zan altında bırakmadan, sadece kamuoyunda şu sıralar çokça konuşulan bir kulis bilgisini sizlerle paylaşıyoruz. Konuşulanların doğruluğu ya da gerçek dışılığı ancak yetkililerin yapacağı araştırmayla netleşecek. 

Daha fazla göster

Bir yorum

  1. 2009 Seçimlerinden sonra eski Baltalimanı Muhtarı Şükrü Aydın Vasıtasıyla Takası yapılacak Vakıf arazileri ile ilgili ne yapılabileceklerini sordular. Ben de şunu şunu yapmak lazım. Şöyle Şöyle yazmak lazım süre az kaldı, bir an önce yazmak ve takip etmek lazım dedim. Ancak bütün bunlara rağmen bir iki hafta geçmiş yazıları yamamışlardı. Bunun üzerine yazılması gerekli yazıları yazdım. O zaman ki başkan yardımcısı Metin Kavuk’a verdim. Bu arada Şükrü Genç başkana bir Selam vereyim dedim. Uğradım selam verdim, kendisi gelen giden yoğunluktan bahsetti. Konuşma esnasında bana Muzaffer Taşkını (Fırıldak Nam-ı diğer Gorbaçov ve Fetö nun Sarıyer İmamı) nı sordu. Ben de senin hemşerin (Şebinkarahisarlı) Cemaatin Sarıyer Temsilcisi mütevellisi yani Fetö Sarıyer İmamı. Elini verme, kolunu alamazsın dedim. Kaçak İnşaat ve Rüşvet olaylarından değil elini vermek bütün herşeyi ile teslim alınmış bir belediye olmuş……

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler