GündemManşet

İSMET ACAR ve İSMAİL ERDEM haberlerimizi doğruladı!

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’nun haberleri yine gündemi sarstı. Gazeteci Batu, Zekeriyaköy’deki Acarlar Sitesi’nin iskan sorununun çözümü için belediyenin ünlü iş adamı İsmet Acar’dan önce 30 milyon istendiğini daha sonra 16 milyona tarafların anlaştığını yazmıştı. Batu, ayrıca Sarıyer Belediyesi’nin Muharrem ayında dağıtılan aşureye KDV’lerle birlikte yaklaşık 500 bin lira ödediğini yazmıştı. İşte bu iki haberimize taraflardan doğrulama geldi.

İSMET ACAR; “HABER DOĞRU, 16 MİLYONA ANLAŞMIŞTIK”

Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu‘yu Beykoz’daki holding binasında ağırlayan ünlü iş adamı İsmet Acar, gazetemizde yayınlanan haberleri hem doğruladı hem de olayın tüm detaylarını anlattı. 30 milyondan başlayan pazarlığın 16 milyona bağlandığını söyleyen Acar, iskan meselesinin İmar Müdürlüğü yerine Destek Hizmetleri Müdürlüğü üzerinden çözülmek istenmesine karşı çıktığı için sürecin tamamlanamadığını anlattı. Pazarlığa katılan isimleri ve pazarlık sürecinin tüm detaylarını en ince ayrıntısına kadar anlatan Acar, “Yasalara uygun olan her şeyi kabul ederiz. Her şeyin resmi ve şeffaf olması bizim için çok önemli” diye konuştu. Ünlü ve başarılı iş adamı Acar, yaklaşık 2 saat süren ziyaret sırasında Batu’ya siyasi konularla ilgili samimi değerlendirmelerde de bulundu.

İSMAİL ERDEM: “AŞUREYE 420 BİN LİRA ÖDENDİ”

Öte yandan Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu, Sarıyer Belediyesi’nin Muharrem ayında dağıtılan aşureye KDV’lerle birlikte yaklaşık 500 bin lira ödediğini duyurmuştu. Haberimize Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı İsmail Erdem‘den açıklama geldi. Haberi kısmen doğrulayan Erdem; “Aşureye 420 bin lira ödendi, ihaleyi Doğuş Yemek aldı” diye konuştu.

SARIYER’i sarsacak haberler yine SARİYERGAZETESİ.COM’da olacak! Bizi takip edin!

Bir yorum

  1. Yolsuzluk 1 değil ki hangisini dile getirelim göz görüyor. Bunlara oy verenler şimdi hesap sorsunlar. Sandığa gelince herkes konuşur uyan Sariyer uyan yerel seçimde göster bunlara kinini nefretini haksızlığa dik duruşunu. Bu habere emeği geçenlere teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir