GündemManşet

İYİ PARTİ Sarıyer İlçe Başkanı Cengiz Tamer’e yumruklu saldırı!

SARİYERGAZETESİ.COM- RUKİYE AY- ÖZEL HABER

İYİ PARTİ Sarıyer İlçe Başkanı Op. Dr. Cengiz Tamer, bugün öğle saatlerinden Büyükdere Işıklar’da yumruklu saldırıya uğradı, darp edildi. Dudağı patlayan, kanlar içinde kalan ve yüzünde morluklar oluşan Tamer, olaydan sonra darp raporu aldı. Tamer, saldırı sonrasında karakola gidip ifade verdi. Olayı gerçekleştiren saldırganın yakalanması için olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Öte yandan Tamer’e geçmiş olsun demek için partililer ilçe binasına akın etti.

TAMER: “OLAY SİYASİ Mİ ŞAHSİ Mİ BİLEMİYORUM”

Olaydan sonra Sarıyer Gazetesi’ne açıklama yapan İYİ PARTİ Sarıyer İlçe Başkanı Dr. Cengiz Tamer yaşadığı o anları şöyle anlattı; “Olay Büyükdere’de meydana geldi. Ben aracımla seyir halindeydim, olay yaşandığı sırada aracım durmuş durumdaydı. Camım açıktı. Birden ben araç içinden tanımadığım bir genç delikanlı geldi. Ne olduğunu anlamadan yüzüme iki tane yumruk attı, o sırada boş bulundum. Ne o kişiyi tanıyorum ne de arabayı tanıyorum. Kimseden şüphelenmiyorum. Olayın siyasi yönü var mı, bilmiyorum, emniyet de bana bunu sordu. Ancak elimizde delil olmadan kimseyi suçlamıyoruz. Adi bir olay da olabilir, siyasi de olabilir. Bunu ben bilemem. Ama benim kimseyle hasımlığım yok. Bu saldırı şahsıma da olabilir, temsil ettiğim tüzel kişiliğe de yapılmış olabilir. Elimizde delil yokken şimdiden birilerini suçlamak doğru olmaz. Ancak ortada böyle bir saldırı olayı vardır.”

SARIYER GAZETESİ olarak İYİ PARTİ Sarıyer İlçe Başkanı Op. Dr. Cengiz Tamer’e yapılan saldırıyı kınıyoruz, İYİ Parti camiasına geçmiş olsun diyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir