GündemManşet

Kilyos Muhtar Adayı Yüksel Dalmış: “Kilyos’un sorunlarının çözümü için kapım hep açık olacak”

SARİYERGAZETESİ.COM – ÖZEL RÖPORTAJ

Dalmış İnşaat olarak sektöründe yaptığı başarılı çalışmalarla tanınan Yüksel Dalmış, Sarıyer’in gözde mahallelerinden Kilyos’a muhtar adayı olacağını açıkladı. Sarıyer Gazetesi’nin sorularını yanıtlayan Dalmış, “Kilyos’u çok seviyorum ve tüm sorunlarının çözümü için adayım” dedi.

Kilyos’ta sektöründe önemli çalışmalar yapan Dalmış İnşaat’ın sahibi olarak sizi kısaca tanıyabilir miyiz?

37 yıldır Kilyos’ta ikamet ediyorum. Dalmış İnşaat olarak 20 yıldır da inşaat sektörünün içerisindeyim. Kilyos’u çok seviyorum ve tüm sorunlarını bire bir yaşayarak gördüğüm için çözümüne yönelik neler yapılması gerektiğini de biliyorum.

Muhtar olmaya nasıl karar verdiniz?

Kilyos halkıyla daha yakından ilgilenmek üzere bu yola baş koydum. Eğer seçilir ve Kilyos’ta muhtarlığı alırsam yapacağım önemli projelerim olacak.

Muhtar olursanız Kilyos için yapmak istediğiniz projeleriniz nelerdir?

Öncelikle Kilyos’ta hırsızlık sorunlarının önüne geçebilmek için 4-5 ayrı noktaya ayrı kamera sistemi kuracağız. Kilyos’ta yaşanan sağlık sorunları için de sürekli bulunacak bir ambulans istiyoruz. Çünkü Kilyos’ta yazın boğulma olayları ve acil hastalara daha yakın bir noktadan müdahale edilmesi gerekiyor. Kilyos’ta ikamet eden vatandaşlar için halk plajlarını ücretsiz yapmayı hedefliyorum. Kilyos Spor’a 3 yıldır maddi ve manevi her türlü desteklerimi yapıyorum. Spora ve sanata değer veriyorum. Kilyos’a yapılacak çok iş var ve muhtar olarak seçilirsem tüm sorunları tek tek çözeceğim. Kapım Kilyos’un sorunlarının çözümüne ve Kilyos halkına her zaman açık olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir