GündemManşet

Maden Mahallesi’nde yol çöktü!

SARİYERGAZETESİ.COM – ÖZEL HABER 

Sarıyer’de sık sık meydana gelen yol çökmelerinde bir yenisi daha yaşandı. Bu kez de Maden Mahallesi’nde yolun tam ortasında meydana gelen yol çökmesi tehlike saçıyor.

Maden Mahallesi, Şifayolu Üzeri’ndeki Nalbantçeşme Mevkii’nde yol çökmesi meydana geldi. Tünele giden araçların sıklıkla kullandığı işlek bir cadde olması nedeniyle olası kaza riskini yüksek olduğu caddeye kişisel araba bakımın profesyonel ismi Sarıyer SONAX duyarlı bir davranış göstererek uyarı tabelası koydu.

SONAX olası kazaları önledi

Seyir halinde caddeden geçen araçlar Sarıyer SONAX’ın koyduğu uyarı tabelası sayesinde çökme meydana gelen kısımdan dikkatli bir şekilde geçti. Vatandaşların gece geç saatlerde yola dikkat etmeleri gerekiyor.

Havantepe’deki yol çökmesi haberimizden sonra onarıldı

Geçtiğimiz günlerde Sarıyer Gazetesi, Havantepe’de meydana gelen yol çökmesini de sıcağı sıcağına yazmıştı. Yetkililer gündeme getirdiğimiz çökme olayı sonrasında yolda bakım çalışması yapılarak onarılmıştı.

Sarıyer’de neden sıklıkla yol çökmesi yaşanıyor

Sarıyerli vatandaşların kafasındaki soru ise Sarıyer’de neden bu kadar sık yol çökmesi yaşandığı oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)’ye bu konuda çok sayıda şikayet ulaştığı belirtilirken onarımı aciliyet gerektiren yol çalışmaları için de uzun süre beklenilmesi vatandaşı çileden çıkartıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir