GündemManşet

Öğrencilere kışlık bot hediye edildi

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Sarıyer Ortopedik Engelliler ve Dayanışma Derneği, Mehmet İpgin İlkokulu ve Ortaokulu’ndaki ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık bot yardımı yaptı.

Sarıyer Ortopedik Engelliler ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ali Demir, çocuklara kışlık bot hediye ederek sevindirdi. Sarıyer Ortopedik Engelliler ve Dayanışma Derneği Başkanı Hayrettin Dereli adına ayakkabı yardımında bulunduğunu ifade eden Demir, “Bu yardımla çocukların yüzlerinde gördüğümüz gülümseme her şeye değer. Çok sayıda ihtiyaç sahibi yavrumuz var. Bizler ulaşabildiklerimizi sevindirmek ve az da olsa ihtiyaçlarını karşılamak adına bu çalışmayı yaptık. Sarıyer Ortopedik Engelliler ve Dayanışma Derneği olarak sadece engellilere değil ihtiyacı olan herkese yardımda bulunmak istiyoruz. Çocuklarımıza kışlık botlar vererek havalar soğumadan sevindirmenin mutluluğu içindeyiz” diye konuştu.

Öğrenciler botlarını büyük bir sevinçle aldı

Öğrencilere ayakkabıları sırayla verildi. Kutuları büyük bir heyecanla açan çocuklar yeni botlarını hemen giydiler. Sarıyer Ortopedik Engelliler ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ali Demir’e, ihtiyaç sahibi öğrencilere botları seçmekte ve paketlenmesinde manevi destekte bulunan Türk Kadınlar Birliği Sarıyer Şube Başkanı ve Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Hülya Demir de çocukların bu güzel mutluluğuna ortak oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir