GündemManşet

Sarıyer Ercan Çamırcı’yı çok sevdi

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer’de 3 yıl boyunca birbirinden başarılı çalışmalar yapan ve halkın gönlünü kazanan Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı’nın, Beşiktaş Emniyet Müdürlüğü görevine getirilmesi Sarıyerlileri hem sevindirdi hem de hüzünlendirdi.

Sarıyer Emniyet Müdürlüğü görevinden Beşiktaş Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Ercan Çamırcı için çok başarılı bir emniyet müdürü olduğunu ve halkla ilişkilerinin kuvvetli olduğunu söyleyen Sarıyer protokolünden pek çok isim  “Sarıyer böyle emniyet müdürü görmemişti. Kapısı herkese açıktı. Her zaman halkın içindeydi. Sarıyer’de 30 civarında emniyet müdürünü yakinen tanıdık ve gördük. İçlerinde en iyisi Ercan Çamırcı’ydı” diye konuştular.

Sarıyer Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu da, Sarıyer’de yaptığı çalışmalarıyla çok sevilen başarılı emniyet müdürü Ercan Çamırcı’ya Beşiktaş’taki yeni görevinde başarılar diledi. Batu, “Sarıyer’deki görevi süresince Ercan Çamırcı’nın başarılı çalışmalarına haberlerimizde sık sık yerdik. Yaptığı çalışmalarla Sarıyer’e damga vurdu, ilçenin huzuru arttı. Sarıyer halkı Ercan Çamırcı’yı çok sevdi” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir