GündemManşet

Sarıyer muhtarlarından Gönül Kıral’a teşekkür

SARİYERGAZETESİ.COM – ÖZEL HABER

Sarıyer Belediye Başkanlığı’nın kısa süre önce kurmuş olduğu Muhtarlıklar Müdürlüğü’nün başına getirilen Sarıyer Belediyesi Muhtarlardan Sorumlu Birim Müdürü Gönül Kıral’ın başarılı çalışmaları sürüyor.

Sarıyer Belediyesi Muhtarlardan Sorumlu Birim Müdürü Gönül Kıral’ın Sarıyer muhtarlarının yaşamış oldukları çevre sorunlarına yönelik gösterdiği özverili ve azimli çalışma temposu Sarıyer’de görev yapan 38 muhtarın beğenisini kazandı.

“Taleplerimiz kısa sürede çözüme ulaşıyor”

Gönül Kıral’ın vatandaşlardan gelen çevre sorunlarını Sarıyer Belediyesi Muhtarlıklar Müdürlüğü’ne taşıması ve bu sorunların kısa sürede çözüme ulaşması muhtarlarda büyük memnuniyet oluşturduğu görünüyor. Sarıyer genelinde yaşanan sorunları Fen İşleri Müdürlüğü, Park Bahçeler Müdürlüğü, Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü gibi birimlere taşıyarak çözüme yönelik çalışmalara yapan Sarıyer Belediyesi Muhtarlardan Sorumlu Birim Müdürü Gönül Kıral için gazetemize demeç veren Sarıyer Muhtarları, “Böyle bir birimin kurulması hizmet alma adına bizi oldukça rahatlattı. Taleplerimiz daha çabuk çözüme ulaşıyor. Vatandaşlarımız da bu durumdan oldukça memnunlar. Taleplerimizi kısa sürede çözüme ulaştıran Müdürümüz Gönül Hanım’a, ayrıca böyle bir birim açılması noktasında yetki veren ve biz muhtarları el üstünde tutan Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Genç’e sonsuz teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Bir yorum

  1. Bu ksdar yoğun talepler karşısında bir kere bile öf demeyip sorunlarımıza çare bulan müdürüme Kilyos halkı adına teşekkür ediyorum.
    Turgut SERDARLI
    Kilyos Muhtarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir