GündemManşet

Sarıyer Sivaslılar Derneği’nden anlamlı ziyaret

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer Sivaslılar Derneği (SASİDER) Başkanı Ali Genç, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zincirlikuyu Mezarlıklar Müdürlüğü’ne müdür olarak atanan SASİDER’in kurucularından Halil İbrahim Kurşun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Halil İbrahim Kurşun’un doğum günü olması sebebiyle daha da anlam kazanan ziyarette Kurşun’un duygusal anlar yaşadığı gözlendi.

Genç, “Her görevi başarıyla yerine getirebilir”

Sarıyer Sivaslılar Derneği Başkanı Ali Genç ziyaret sırasındaki konuşmasında şunları söyledi; “Halil İbrahim Kurşun Sarıyer’imizin yetiştirdiği çok başarılı, ayrıca ne görev verilirse verilsin yapabilecek kapasitede bir kardeşimizdir. Kardeşimiz, sadece Sarıyer’in değil, Sivas’ın, Vadi bölgemizin ve tüm Türkiye’nin sevgisini kazanmış, entelektüel birikimleri olan ve elinden geldiğince herkesin yardımına koşan bir kardeşimiz ve evladımızdır. İhtiyaç duyduğunda her daim şahsım ve SASİDER ailesi olarak yanında olduğumuzu bilmesini ister, yeni görevinde de üstün başarılar dileriz. Ayrıca bugün doğum günü olması münasebetiyle Kurşun kardeşime hayırlı ve uzun ömürler diliyoruz.”

Kurşun; “Allah beraberliğimizi bozmasın”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zincirlikuyu Mezarlıklar Müdürü Halil İbrahim Kurşun ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Ali Başkan nezdinde tüm SASİDER ailesine bu nazik ziyaretleri sebebiyle şükranlarımı sunuyorum. Gerek başkanım ve Yönetim Kuruluyla, gerekse de burada olan ve olamayan muhtarlarımla ve diğer dostlarımızla sürekli istişare halindeyim. Sizlerle etkileşim halinde ve elimden geldiğince hizmetinizde oldum ve olacağım inşallah. İnanın bu ziyaretiniz beni çok ama çok mutlu etti ve çok duygulandırdı. Allah birliğimizi beraberliğimizi bozmasın, tüm insanlığa daha güzel ve hayırlı hizmetler yapmamızı nasip eylesin inşallah” diye konuştu. Ziyaret birlikte hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi.

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir