GündemManşet

Sarıyer Spor Kulübü’nden gazetemize ziyaret

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Sarıyer Spor Kulübü Basın Sözcüsü Hakan Dede ve Sarıyer Spor Kulübü TFF temsilcisi Ali Büyükasar Sarıyer Gazetesi’ni ziyaret etti.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu ile Sarıyer Spor Kulübü üzerine değerlendirmelerde bulunan Sarıyer Spor Kulübü Basın Sözcüsü Hakan Dede kulübün gelecekte yapmayı planladığı çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Dede, Sarıyer Gazetesi’nin ilçe genelinde çok okunan haberlere imza attığını ve gazetenin başarılı çalışmalarını da yakından takip ettiklerini söyledi. Spor kulübü olarak Sarıyer’i temsil etmenin gururunun yanı sıra bu sezonda mutlak başarıyı hedeflediklerinin de altını çizdi.

SARIYER SPOR KULÜBÜ BAŞARIYI HEDEFLİYOR

TFF temsilcisi Ali Büyükasar ise, Sarıyer Spor Kulübü’yle ilgili çalışmalara hız verdiklerini belirterek yerel basınla olan çalışmalara önem verdiklerini belirtti. Büyükasar, kulübe destek beklediklerini söyleyerek, bu sezon  Sarıyer için gurur verici başarılara imza atmayı hedeflediklerini ve kulüp yönetiminin görevlerini bu yönde sürdürdüklerini ifade etti.

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu ile fikir alışverişinde bulunan ve keyifli bir sohbetle ziyaret gerçekleştiren Dede ve Büyükasar, Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun’un da selamlarını getirdiklerini belirterek Sarıyer Gazetesi’ne kulübün flamasını hediye etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir