GündemManşet

Sarıyerli minikler karnelerini Jandarma’nın elinden aldı

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı, Sarıyer Uskumru İlkokulunda öğrencilere karne dağıttı. Komutanların elinden karne alma heyecanı yaşayan minikler, ekiplerin kontrolü altında jandarma motosikletine binerek heyecan dolu dakikalar yaşadı.

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı, Sarıyer Uskumru İlkokulunda çocukların karne heyecanına ortak oldu. Minik öğrencilerle sohbet eden jandarma komutanları karneleri de kendi elleriyle dağıttı. Çok heyecanlı olduklarını söyleyen öğrenciler de hem karne almanın hem de jandarma komutanlarıyla konuşmanın mutluluğunu yaşadı.

Çocuklara yanlarında getirdikleri hediyeleri de dağıtan jandarma ekipleri, tatilde bol bol dinlenmelerini tavsiye etti. Karne dağıtımının ardından motosikletli jandarma ekipleri de çocuklara sürpriz yaptı. Ekiplerin kontrolü altında motosiklete binen çocukların heyecanı ve mutluluğu yüzlerine yansıdı. Asker kıyafeti giyen bir çocukla komutan arasında geçen diyalog ise eğlenceli dakikalar yaşattı.

Çocukların çok mutlu olduğunu ve çok eğlendiklerini söyleyen sınıf öğretmeni Gizem Özsoy Beyazıt, “Öğretmenleri olarak çok mutluyum çok başarılı bir dönem geçirdik. 15 tatilde de inşallah dinlenecekler ve ikinci döneme de güzel bir şekilde başlayacaklar. Komutanlarımıza yaptıkları bu etkinlik için çok teşekkür ederim. Özellikle köy okuluna yapılan bu etkinlik bizi çok mutlu etti. Çocuklar çok mutlu oldular. İlk başta çok heyecanlandılar ama sonra çok güzel zaman geçirdik çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler