GündemManşet

ŞEMS ÇAKIROĞLU, SARIYER BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLUYOR!

SARİYERGAZETESİ.COM- ÖZEL HABER

Sarıyer’in sevilen isimlerinden TCDD Daire Başkanı Şems Çakıroğlu, bugün görevinden istifa etti ve AK Parti’den Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı oluyor. İlk kez Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’ya sıcak gelişmeyi aktaran Çakıroğlu, bugün birazdan (16.30 sularında) AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’na adaylık müracaatında bulunacak.

DETAYLAR BİRAZDAN SARİYERGAZETESİ.COM‘DA OLACAK!

Bir yorum

 1. Şuan da Sarıyer’in fotoğrafı Ak parti açısından hiç olumlu değil!
  iki dönemdir yanlış aday yüzünden iki seçim kaybettik
  AK Parti ve Davamız adına artık üçüncü defa Saryırde kaybetmeğe tahammülümüz kalmadı.
  Sarıyer’de, AK Parti’yle CHP arasındaki büyük oy farkını kapatabilecek oy bakımından sıçrama yapabilecek tek isim Şems Çakıroğlu’dur. Çünkü Çakıroğlu, tüm partilerden, tüm seçmen kesimlerinden, en uç sağ seçmenden de en soldaki seçmenden de oy alabilecek kadar büyük bir kitleye hitap etmektedir. Sarıyerlinin tanıdığı, güvendiği, benimsediği, sevdiği bir isimdir.
  insan ilişkilerindeki duyarlılığı ve samimiyeti, güler yüzü, tevazusu, tecrübesi, eğitimi, donanımı ve birikimiyle enerjisi, dinamizmi, çözüm üreten yapısı ve vizyonuyla Sarıyer’de AK Parti’nin kazanmasını sağlayacak tek kişidir.
  Geçmişte Sarıyer Belediye Başkan Yardımcılığı’nın yanı sıra İETT ve İBB gibi kritik öneme sahip kurumlarda üst düzey bürokratik görevlerde bulunmuştur. Halen Devlet Demiryolları’nda daire başkanlığı görevini başarıyla sürdürmektedir.
  Halk Seviyor! Ayrıca Milli Görüş kökenli
  Her kesimden, her görüş, inanç ve kimlikten insanın sevdiği, benimsediği, saygı duyduğu bir isim. Hayırlı olsun inşaAllah.
  şunuda eklemek isterim !
  Ben açık sözlüyümdür. her zaman hakkı söylemeye çalışan bir yapım karakterim var. Şu da bir gerçek ki Sayın Şükrü Genç Sarıyer’de güzel hizmetler ve güzel eserler bırakmıştır. İçtenliği tevazusu halkla ilişkiler de gerçekten bir marka oldu gönüllerde yer edindi. Ne talihsizlik ki, güzel örnek güzel ahlak görmeyi umduğumuz bizlerden diye tanıdığımız AK Partili yöneticiler bizleri hayal kırıklıklarına uğrattı.
  İnsanların kalpleri ve gönülleri çok kırık!!!
  Dolasıyla Sarıyer’de bu seçim zor olacak. Bayram Kıraç olarak Sayın Şükrü Genç ‘ in Şahsiyetini, Karakterini, İnsanlığını, Tevazusunu halkla ilişkilerini seviyorum. Kesinlikle iyidir. Ancak daha iyi en iyi olanı Sarıyer için daha iyi olacağını düşündüğüm kişi Şems Çakıroğlu dur.
  Allah herkes hakkında hayırlı olanı versin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir