GündemManşet

Tahammülsüzlük ve saldırganlık erken başladı!

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı dün gece pankartlarına yönelik sistemli ve organize olarak yapılan saldırılara karşı bir basın açıklaması yaptı.

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’ndan yapılan basın açıklaması şöyle:

Yerel seçimlere henüz 4,5 ay gibi uzun bir süre olmasına rağmen her seçim dönemi yaşanan saldırganlık ve tahammülsüzlük erken başladı.

Cuma sabahına uyandığımız bugün, sadece partimiz ve Sarıyer Belediyesi’nce asılan 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama pankartlarının kimlikleri bilinmeyen kişi veya kişiler tarafından organize bir şekilde kesildiklerine tanık olduk.

Özellikle seçim dönemlerinde tanık olduğumuz bu saldırganlık, daha seçim propaganda dönemine girmeden, seçim propagandası ile alakası olmamasına rağmen bu kadar erken başlamasını ve bu saldırganlığın Sarıyer Belediyesi’nin pankartlarına da yapılmasını seçim arefesinde çok manidar bulduk.

Bu tahammülsüzlük ve saldırganlığın altında, yapılan anketlerde partimizin Sarıyer’de bir dönem daha seçimi kazanacağına dair sonuçların etkisi mi var?

Bu saldırganlığın altında, iki dönemdir Saryer’de ortaya konan başarılı belediyecilik anlayışına ve partimizin Sarıyer’deki iktidarına olan tahammülsüzlük mü var?

Sarıyer halkı ve bu saldırganlığı yapanlar bilmeli ki, hiç bir neden ve saldırganlık ne partimizi halkımıza ulaşacağı çalışmalardan, nede bizi halkımıza dokunan belediyecilik anlayışımızdan alıkoyamayacaktır.

Bilinmeli ki, bu saldırganlığın ve saldırıları yapanların hukuksal zeminde takipçisi olacağız. Saldırganların yakalanıp gerekli cezaların verilmesi için gerekli yasal girişimleri yapacak, bu zihniyeti Sarıyer kamuoyuna teşhir etmeye devam edeceğiz.

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir