GündemManşet

Uskumruköy’de BMW çalan hırsızlar, Eyüp’te jandarmayla çatıştı

SARİYERGAZETESİ.COM – BEKİR BATU / ÖZEL HABER

Sarıyer Uskumruköy’de tanınmış bir iş adamının villasına giren hırsızlar villadaki ziynet eşyalarını çaldı. Ayrıca kapıda bulunan villa sahibine ait BMW marka aracı da çalarak kayıplara karıştı.

Sarıyer Zekeriyaköy Jandarma Komutanlığı ekipleri hırsızlık olayından sonra villa sahibinin şikayeti üzerine geniş çaplı soruşturma başlattı. Bölgede bulunan yaklaşık 100 güvenlik kamerasını inceleyen jandarma ekipleri çalınan BMW marka aracın Eyüp Kemerburgaz’da bir mahalle arasındaki  bir parkta park edildiğini öğrendi.

JANDARMA 3 GÜN PUSU ATTI

Jandarma ekipleri aracın bulunduğu bölgede 3 gün pusu kurdu ve aracı çalan hırsızların BMW’yi almasını bekledi. 3 gün sonunda jandarma ekipleri muradına erdi ve 4 hırsız aracı almak için arabaya bindikleri sırada operasyon yapıldı. Operasyon sırasında jandarmanın müdahalesini fark eden hırsızlardan ikisi başka bir araca binerek kaçarken diğer iki hırsız ise yakalandı. Bu sırada hırsızlardan birisi jandarmaya tabancasıyla ateş etti. Jandarmanın karşılık vermesi üzerine çatışma çıktı. Çatışma sırasında jandarma ekipleri yara almazken hırsızlardan birisi ayağından vuruldu. Bu sırada yere düşen hırsızın kolu kırıldı. Diğer hırsız ise yara almadan ele geçirildi.

2 HIRSIZ TUTUKLANDI, 2’Sİ ARANIYOR

Tedavisi hastanede tamamlanan iki hırsız tutuklanarak Silivri Cezaevi’ne gönderildi. Jandarma ekipleri eşgalini ve kimliğini belirlediği diğer iki hırsızı yakalamak için bölgede çalışma başlattı. Çalınan BMW marka araç ve ziynet eşyalar Uskumruköy’deki villa sahibine teslim edildi.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler