GündemManşet

Vehbi Koç Lisesi öğrencilerinden büyük başarı!

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

22-25 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu’nun (TAŞFED) gerçekleştirmiş olduğu 16. Uluslararası Mutfak Günleri etkinliği düzenlendi. Bir çok etkinliğin yapıldığı fuarda Türkiye başta olmak üzere dünyanın bir çok yerinden lise, üniversite ve şefler kıyasıya yarıştı. Yarışmaya katılan Sarıyer’den Vehbi Koç Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri büyük elde etti.

VEHBİ KOÇ LİSESİ ÖĞRENCİLERİ BAŞARI ÜSTÜNE BAŞARI KAZANDI

İki kategoride yarışan öğrencilerimiz; Modern Türk Mutfağı Ekip Kategorisinde ; Mert PEKER, Emine HAMURCİ, Gökçe TOPBAŞ, Afra Nur DOĞAN yarışarak 3. oldu…

Yılın En İyi Lisesi Ekip Kategorinde; Feyza AL, Sena COŞKUN, Berra KARA ve Mehmet YAVUZ yarışarak 2. olup önemi bir başarıya imza attı. Yiyecek içecek Hizmetleri Alan şefi Sedat ÖZDEMİR; “Okul olarak bu tür organizasyonlarda yer almak hem bizim hem öğrencilerimiz için heyecan verici olmaktadır. Öğrencilerimizin göstermiş oldukları başarı bizi mutlu etmenin yanı sıra okulumuzun mutfak alanın da aranan nitelikli genç şefleri yetiştirmek konusunda ki misyonunu da güçlendirmektedir.” diye konuştu.

Yiyecek içecek Hizmetleri Alan şefi Sedat ÖZDEMİR

Tel: 0(537) 390 79 41

   

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler