ManşetSektörel

Değerli anlarınızı kumsalda keyifle taçlandırın

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

Rumeli Kavağı’ndaki Altınkum Balık Restaurant, kumsalda sunduğu rüya gibi konseptlerle müşterilerinin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Altınkum Balık Restaurant, kumsalda denize sıfır rakı-balık keyfinin ve evlilik teklifi, nişan, düğün, doğum günü gibi en özel anların keyifle yaşanabileceği vazgeçilmez bir mekan. İstanbul’da kumsalda konseptin tek adresi olmasıyla da dikkat çeken Sarıyer’in incisi Rumeli Kavağı’nın gözde mekanında sevdiklerinizle rüya gibi vakit geçirebilirsiniz. İşletmeciliğini Doğan Arslan ve Öztekin Arslan’ın yaptığı Altınkum Balık Restaurant’ta 45 kişilik profesyonel bir ekiple kaliteli hizmet sunuluyor.

Arslan; “İstanbul’da kumsalda balık keyfinin tek adresiyiz”

Altınkum Balık Restaurant’ın işletmecilerinden Doğan Arslan  “Burası İstanbul’da kumsalda rakı balık yapabileceğiniz tek yerdir. 3. Boğaz Köprüsü’nün gelmesi manzaramızda görsel bir güzellik sağladı. İnsanların çok hoşuna gidiyor. Bir mekana ilk defa gitmişsinizdir ve severseniz belki bir ay sonra yine gidersiniz. Ama buraya gelen müşterilerimiz hemen ertesi gün bile daha kalabalık bir şekilde yeniden geliyor. Gündüz plaj olarak kullanılan kumsalımızda akşam saat 18:30’dan başlayarak gece 01:00’e kadar denize sıfır olarak kurulan masalarda müşterilerimize hizmet veriyoruz. Hafta sonu ise gece 02:00’ye kadar servis devam ediyor. Müşterilerimiz denizden esen hoş rüzgarla birlikte sevdikleriyle en özel ve değerli anlarının keyfini doya doya çıkarıyorlar. Evlenme teklifleri, kumda düğün ve doğum günü kutlamaları en fazla gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımız arasında yer alıyor. Ayrıca kumsalda her akşam fasılımız var” diye konuştu.

Zengin menüsü cezbediyor

Altınkum Balık Restaurant’ta midye tava ve dolma, kalamar tava ve ızgara, karides çeşitleri, dil kavurma, fener kavurma, balık kokoreç, tuzda balık, toprakta kalkan, metrelik levrek kebap, hamsi, çinekop, karıkanat, tekir, dil, mezgit, deniz levrek, deniz çipura, levrek, çipura, kaya levreği, kalkan, lüfer ve kırlangıç olmak üzere oldukça zengin bir menü çeşitliliği var. Alkollü ve alkolsüz fix menülerin yanı sıra Alakart menüler de mevcut. Alkollü fix menünün kişi başı fiyatı 140 tl, alkolsüz menünün ise100 tl. Kumsalda 4000 kişilik müşteri kapasitesi var.

Altınkum Balık Restaurant

Adres: Rumelikavağı İskele Cad.

No: 10 Sarıyer – İstanbul

Tel: (0212) 242 47 47

Facebook: Altınkumbalık

İnstagram: Altınkumbalık

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler