MagazinManşet

Ekim ayında burçları neler bekliyor?

SARİYERGAZETESİ.COM – ASTROLOJİ

Ünlülerin Yaşam Koçu Hatice Ersöz, Ekim ayında burçları neler bekliyor Sarıyer Gazetesi’ne özel yorumladı.

İşte Ersöz’ün burç yorumları

KOÇ: 25 Eylül’de Dolunay Döngüsüne giren Koç’lar, bir çok konuda sıkıştılar ve üzerlerinde yoğun psikolojik tutarsızlıklarla uğraşan Koç’lar, çevresindeki insanlara yaranamamaktan şikayetçi ve bu durum kalıcı değil, şans ve kısmeti açık olan bu burca tavsiyem biraz sabır, 9 Ekim sizin için daha rahat geçecek diyorum.

BOĞA: Boğa’lar dolunay etkisindeler, iç huzurlarını kontrol edemiyorlar ve hayatın içinde kendilerini çok yalnız hissettiler, maddi kaygılar hat safhada.

İKİZLER: Çekiciliğinizin en çok farkına varan bu burç gurubu, duygularınızı köreltmeyin, hayata şu sıralar uzaktan bakar oldunuz, keşkeleri bir kenara bırakın ve sizin iç dünyanızı bozan çoğu konularda mücadeleci olun, eklem ağrılarınız çoğalabilir, bir panik atak halindesiniz, size soyutlanmak iyi gelmiyor.

YENGEÇ: Çok yalnız hissediyorsunuz, olan ilişkileriniz sıkıcı geldikçe yeni arayışlara girdiniz ve bir türlü aradığınızı bulamamaktan şikayetçisiniz, size tavsiyem düşüncelerinizi ve beklentilerinizi zamana bırakmanın tam zamanı.

ASLAN: Çok kıskançsınız, huzursuz ve içe kapanıksınız, istediğiniz kadar güçlü gözükmeye çalışsanız da duygusal boşluklarla baş edemez oldunuz, size tavsiyem sosyal olmanız ve alışkanlıklarınızdan birde negatif düşüncelerinizden vazgeçmenizdir, tam zamanı çünkü.

BAŞAK: Maddiyatı ve gücü seviyorsunuz ama bunlar sizi aslında mutlu etmediğini biliyorsunuz, sürekli lider olma çabanız ve çevrenizdeki dostlarınızla uyuşamamanıza neden oluyor, mütevazi olmak zorundasınız aksi takdirde yalnız kalan siz olacaksınız şu günlerde, ilişkileri berbat etmekte üstünüze yok.

TERAZİ: En renkli burçtur terazi, insanlarla çabuk kaynaşır. Ekim’de beklediğimiz yeni ay döngüsü, Terazi burcunda başlayacak ve teraziler, yeni kararlar ve sürpriz gelişmeler ve cezbedici yenilikler yaşayacak ve çok yalnız kaldınız mutluluğu hak ettiniz bekleyelim ve görelim, geçmişinizden gelen insanlar sizi şaşırtacak.

AKREP: Sinirlerine hakim olmanın zamanı geldi, güçlü durmak yordu, haksızlıklara savaş açtın ve çok negatif dikkatleri üzerine çektin ve artık doğal olmayı denemelisin çünkü sağlığın etkilendi, unutma dünyayı sen kurtarmayacaksın ve özel hayatına önem vermelisin bu aralar aksi takdirde dibe vuracaksın saygılar ve pozitif düşüncelere yoğunlaşmalısın.

YAY: Benim burcum olan Yay’lara sesleniyorum, çok hırpalandınız ve beklediğiniz değeri hiç alamadınız ve artık tüm zayıf bağları koparmanın zamanı geldi, yaylar artık daha kararlı ve güçlü duracaklar çünkü en ağır bedelleri yaylar ödedi.

OĞLAK: Aşka susayan bu burç aslında sevgi istiyor, değer görmek ve kabul görmek istiyor, canını isteseniz verir ama kırdıysanız korkun çünkü hesabı görmeden gitmez, çabuk incinir ama bu ay çok kısmetli geçecek ve yeni aşk ve evlilik kararları alınabilir ve sıkıcı ilişkilere son vereceksiniz, ruhunuza aykırı tüm tezat bağlantıları yok edeceksiniz, karar mekanizmanız çok güçlü.

KOVA: Yalnızlık testinden başarıyla geçtiniz, uykularınız kaçtı belki çok ağladınız, uğradığınız haksızlıkları hatırladıkça azaplar yaşadınız ve içinizdeki sizi hâk etmeyenlere son vefalarınızı yaptınız ve artık yeni bir ilişki ve ticari başarılar ve başlangıçlara bu ay merhaba diyeceksiniz ve ışıltınız göz kamaştıracak.

BALIK: Özgürlüğümüze düşkünsünüz, yeni hamleler ve yeni teklifler alacak ve değerlendireceksiniz ve artık duygusal heyecanların tam zamanı ve hak ettiğiniz başarıların ilk adımları Ekim ayında başlayacak ve merhametli yanınız takdir toplayacak şu sıralar aranılan biri olacak ve çok kuvvetli bir şekilde hayata duracaksınız saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir